نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیستم مرداد 1389| باران رحمت


فعالیت صوفیانه به سبک صهیونیست ها!
فعالیت صوفیانه به سبک صهیونیست ها!

فرقه ضاله صوفیت در یکی از محله های کرج و در دل این شهر در حال انجام فعالیت گسترده ای است. 
 
در چند سال اخیر فرقه ضاله صوفی گری، علی اللهی در شهرهای مختلف در حال فعالیت بوده اند که در پی تخریب مسجد ضرار صوفیان در قم متحد می شوند و دست به تجمع گسترده می زنند که در این تجمع همه صوفیان کشور حضور فعالی داشتند که نهایت با دخالت نیروی انتظامی این شورش به اتمام می رسد.

دست اندرکاران این فرقه ضاله وقتی دیدند در شهر مقدس قم جایی برای فعالیت باقی نمانده تصمیم گرفتند مکان خود را تغییر دهند و به مکانی بروند که به پایتخت نزدیک تر باشد که در فتنه های آتی هم حضور موثری داشته باشند.

این فرقه در حال حاضر در یکی از محله های کرج که در دل این شهر واقع شده است در حال فعالیت هستند.

لازم به ذکر است این اشتباه همان اشتباهی است که مسوولین استان قم در سالهای گذشته انجام دادند و اجازه فعالیت این فرقه را دادند که منجربه یک شورش بزرگ در این شهر شد که اگر مسوولان کرج توجه لازم را نداشته باشند این حادثه با شدت بیشتری در این شهر تکرار خواهد شد.

در همین رابطه گزارش خبرنگار ما  نشان می دهد این فرقه اخیرا با استفاده از روش های صهیونیستی ، تصمیم به تصرف یک محله در کرج کردند وهمه ساکنین محل را با اذیت وآزار مجبور به فروش منزلشان کردند به طوری که مادر شهیدی که با دختر خود در آن محله سکونت می کرد و حاضر به فروش خانه نبودند چندین بار در شبانه روز مورد آزاد و اذیت قرار گرفتند که نهایتا در یک شب تاصبح که مورد آزار قرار می گیرند مجبور به فروش خانه و ترک آن محل می شوند.

مدتی پیش یکی از روحانیون قم نیز که قصد سخنرانی در این محله را داشت  با حضور حامیان این فرقه مواجه می شود و پس از درگیری تعدادی از همراهان این روحانی را مورد  ضرب و جرح قرار می دهند که موجب مجروح شدن تعدادی از آنها می شود.

گفته می شود تا به حال چندین مورد نسبت به وجود این گروهک غیرقانونی به مسئولین شهر هشدار مردمی داده شده است، ولی هیچ توجه ای از سمت و سوی مسوولین به این امر صورت نگرفته است.
 نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| فعالیت صوفیانه به سبک صهیونیست ها!


وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین
وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین


خانواده باقرزاده یک خانواده مشهدی است که تمام اعضای آن (حتی پدر و مادر پیر خانواده) عضو فعال سازمان منافقین بوده اند اما دو نفر از آنان از این سازمان جدا شدند: طاهره باقرزاده و محمد باقر باقرزاده.

محمد باقر باقرزاده پس از دستگیری در سال 1364 به دلیل جرایم ارتکابی و اجرای عملیات های گروهک تروریسیتی منافقین، محکوم به اعدام شد ولی با وجود این، در زندان تحت تأثیر قرار گرفته و متنبّه و تائب شد. او حتی در وصیتنامه اش (که چند دقیقه پیش از اعدام نوشته است) هم به این امر اشاره نموده است. این در حالی است که اگر او تحت شکنجه و ... از سازمان منافقین ابراز برائت کرده بود دیگر لحظاتی قبل از اعدام نمی بایست دوباره بر این امر تأکید کند چرا که بالاتر از سیاهی که رنگی نیست!

طاهره باقر زاده در کتاب خاطرات خود در باره این برادرش نوشته است که خیلی از افراد حاضر در تشکیلات [سازمان منافقین]، و به خصوص رهبری این جریان، محمد باقرزاده را خوب می شناسند. وی پس از دستگیری نه تنها اطلاعات مرا حفظ کرد و خانه محل استقرار خودش را نیز نداد که در حقیقت حتی کوچک ترین کار اطلاعاتی هم نکرد و در همه مقاطع پایبند به حفظ اصول و ارزشها بود. اما همین فرد، هنگام اعدام، در وصیتنامه اش، کتباً و بدون هیچ گونه لرزشی، با شهامت و اعتقاد راسخ می نویسد: مرگ بر رجوی.

طاهر باقرزاده سپس متن کامل این وصیت نامه خواندنی را درج کرده که به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
اشهد ان لا اله الّا الله و اشهد انّ محمداً رسول الله و اشهد انّ علی ولی الله و اشهد انّ تسع معصومین من ذریة حسین (علیه السلام) اولیاءالله سلام الله علیهم
وصیت نامه اینجانب محمد باقر باقرزاده
پدر و مادرم، در این آخرین لحظات عمر وصیتنامه ام را خطاب به شما می نویسم. در درجه اول از اینکه نتوانستم برای شما پسر خوبی باشم معذرت می خواهم و امیدوارم مرا ببخشید. من در طول عمرم سعی کردم حتی الامکان در جهت رضای خدا حرکت کنم، ولی به دلایل متعدد هر بار گرفتار اشتباهات و گمراهی هایی شدم ولی خدا را شکر که بالاخره برادران سپاه پاسداران را موجب و وسیله ای برای هدایت من قرار داد که با دستگیری ام از اوج ظلالت و گمراهی نفاق و شرک رهایی یافته و به سوی خورشید ولایت فقیه رهنمون شدم.
من همچنانکه در صحبت های قبلی ام به شما گفته بودم، مدتی بعد از دستگیری، از سازمان منافقین برگشته و به تدریج به لطف خدا به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه معتقد شدم. در مورد سرنوشتم، شما هیچ کدورتی به دل نگیرید. به هر حال سرنوشت به دست خداست و اگر خیری در زندگی من بود، حتماً خداوند مرا زنده نگه می داشت. "عسی أن تکرهوا شیئاً و هو خیر لکم و عسی أن تحبوا شیئاً و هو شر لکم".
 شاید اعدام من وسیله ای برای مغفرت و آمرزش من باشد و به این ترتیب به رحمت لایتناهی خداوندی امید بیشتری داشته باشم.
شما هم صبر کنید که صبر به خاطر خدا اجر و پاداش زیادی دارد و از این بابت هیچ کدورتی نسبت به جمهوری اسلامی به دل نگیرید و بدانیدکه مسئول سرنوشت من دردرجه اول نفسانیات و هواهای نفسانی و اشتباهات خودم و در درجه بعد سازمان منافقین و در درجه اول رهبر خائن آن و شخص رجوی بوده است.
پدرم، اگر یادتان باشد یک شب در تیر ماه 60 در هنگام خروج با ماشین از منزل رضا در خیابان هدایت، با ماشین همسایه مقابل تصادف کردید و قرار شد که خسارت آن را بپردازیم که متأسفانه من دیگر نتوانستم بپردازم، به این خاطر برای آنکه دِینی به گردن من نباشد تقاضا دارم حتی الامکان به آن منزل مراجعه کرده و خسارت مربوطه را پرداخت کنید.
پدرم و مادرم شما از سوی من از هر کس که حقی به گردن من دارد حلال بودی بطلبید.
من تقاضا دارم در صورت امکان جسدم به مشهد مقدس انتقال یافته و در صحن [حرم مطهر] امام رضا (علیه السلام) دفن شود و یا در یکی از قبرستان های مشهد، و درغیر این صورت در قبرستان مسلمین (بهشت زهرا) یا محل دیگر.
پدرم و مادرم حتی الامکان هرگاه فرصتی پیدا کردید در بعد از ظهرهای جمعه برای من سوره الرحمن را تلاوت کنید. وسایل من شامل یک کیسه پلاستیک محتوی لباس هایم می باشد. حدود دو هزار تومان پول دارم که اگر حق تصرف برای من قائل هستید پول هایم را به عنوان کمک به جبهه بپردازید.
الله اکبر- خمینی رهبر- مرگ بر ضد ولایت فقیه- مرگ بر منافقین- مرگ بر رجوی
محمد باقر باقرزاده
2/2/1364 (اول شعبان 1405)»

طاهر باقر زاده سپس به مطلبی اشاره کرده است که نمونه ای است از میزان صداقت سازمان منافقین:
«وقتی در سال 64 کاظم [دیگر برادر خانواده که در همان وقت عضو شورای مرکزی سازمان منافقین و ساکن خارج از کشور بود] از من خواست تا شرحی از وضعیت محمد در همه ابعاد بنویسم، من وصیتنامه اش را برایش فرستادم و نوشتم "تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل". و جالب است که این موضوع در تشکیلات مطرح نمی شود، و با تمجید از محمد، به عنوان "یک مجاهد خلق پایبند به رهبری سازمان و اهداف آن" زندگی نامه اش را از رادیو مجاهد پخش می کنند و از او با نام شهید یاد می کنند.»
(قدرت و دیگر هیچ، خاطرات طاهره باقرزاده، انتشارات اطلاعات، صفحات182 تا 185)

نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین


درخواست‌های BBC از سفارت انگلیس در تهران
درخواست‌های BBC از سفارت انگلیس در تهران

کارگزاران دستگاه امنیتی انگلیس و بی‌بی‌سی دست نیاز خود را به سوی وزارت امور خارجه انگلیس دراز کرده و از سفارت خود در تهران تقاضاهایی داشته اند.

 با افشای نیت سوء دولت تونی بلر در خصوص اخبار دروغ مرتبط با ایران توسط سفیر سابق این کشور در تهران و همچنین کمبود اخبار ضد جمهودی اسلامی ایران در بنگاه شایعه پراکنی بی‌بی‌سی و شکست مأموریت‌های این رسانه‌ها در جنگ نرم علیه ایران، کارگزاران دستگاه امنیتی انگلیس و بی‌بی‌سی وادار شدند دست نیاز به سوی وزارت امور خارجه انگلیس دراز کرده و از سفارت خود در تهران بخواهند با جمع آوری اخبار اجتماعی و فرهنگی ایران دور تازه‌ای از خبرسازی و رخنه فرهنگی و ساختارشکنانه را در جامعه ایران بویژه جوانان و نوجوانان فراهم سازند.

در تقاضانامه‌ای که از سوی بی‌بی‌سی به وزارت امور خارجه انگلیس ارسال شده، پیگیری در بازار نشر ایران بویژه ترجمه، اخبار تئاتر و سینما بخصوص سیاه نمایی جامعه ایران پس از انقلاب، آسیب‌های اجتماعی، چالش های اقتصادی و حتی پوشش و رفتارشناسی نسل جوان ایران بصورت جدی مورد توجه قرار گرفته است.

حمایت از گروههای موسیقی زیرزمینی
بر اساس گزارش جهان، در این درخواست همچنین جمع آوری اخبار در خصوص گرایش به موسیقی و اشاعه فرهنگ غربی در ایران و خوانندگان جوان زیرزمینی نیز موزد توجه قرار گرفته و از سفارت خانه‌های انگلیس در کشورهای همسایه ایران بویژه کشورهای حوزه خلیج فارس خواسته شده است از ایرانیان مسافر و مقیم این کشورها بیشتر در خصوص بافت ها فرهنگی و اجتماعی ایران اطلاعات جمع آوری شود.

رخنه در دانشگاهها و نشریات دانشجویی
رخنه هرچه بیشتر به دانشگاه‌های ایران، توجه به نشریات دانشجویی و شکار اطلاعات از طریق اینترنت با حیله‌های تازه و فراتر از آن بدست آوردن فیلم‌های کوتاه جوانان ایرانی و فیلم‌های مستند از دیگر تقاضاهای بی‌بی‌سی از دستگاه دیپلماسی انگلیس در ایران است.
اخیراً بی‌بی‌سی فارسی با افزایش نگاه خود به مسایل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران فصل تازه‌ای از تخریب و توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده است.
شایان ذکر است، در جریان فتنه پس از انتخابات یکی از مسؤولین مهم سفارت انگلیس در تهران در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی ایران بشدت فعال بوده و در این راه گروهی از اتباع ایران را به استخدام خود درآورده بود. با این وجود با تنگ شدن حلقه‌های جاسوسی مرتبط با انگلیس و در هم شکستن جریان فتنه، فرافکنی دستگاه شایعه پراکنی لندن اکنون به اوهام و خیالات منتهی شده است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| درخواست‌های BBC از سفارت انگلیس در تهران


ماموریت جدید مسجد جامعی برای اصلاح طلبان
ماموریت جدید مسجد جامعی برای اصلاح طلبان
شنیده ها حاکی ازآن است که نفوذ به بیوت مراجع و علما به عنوان راهبرد اصلی اصلاح طلبان در شرایط کنونی مطرح شده است.

بنابراین گزارش جریان تندرو اصلاحات مراجع را به سه دسته تقسیم کرده است؛یک دسته از مراجع پیر مردهایی هستند که از روی هم رساله چاپ می کنند و در مسائل سیاسی دخالت نمی کنند، دسته دوم هم مراجعی هستند که بر علیه اصلاح طلبان و جنبش سبز موضعگیری می کنند. دسته سوم مراجع هم کسانی هستند که همراه با جنبش سبز و اصلاحات می باشند .

در همین راستا و با توجه به نیاز جریان اصلاحات به حمایت مراجع از آنها تصمیم گرفته شده احمد مسجد جامعی از اعضای شورای شهر که به لحاظ سوابق فردی و خانوادگی از شرایط مناسبی برای مذاکره و برخورد با علما برخوردار می باشد بعنوان مذاکره کننده با علما و مراجع سفرهایی به بیوت این افراد در قم و شهرهای مختلف داشته باشد.

گفته می شود نفوذ و جذب مراجع به هرقیمتی از ماموریتهای تعریف شده برای این فرد می باشد.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و پنجم تیر 1389| ماموریت جدید مسجد جامعی برای اصلاح طلبان


مجاهدین خلق شریک استراتژیک ماست
موساد: مجاهدین خلق شریک استراتژیک ماست
ما نیروهای کرد معارض عراقی را در اسرائیل و کردستان آموزش داده ایم و برخی از آموزش های ما به این افراد نیز در پادگان سازمان مجاهدین (منافقین) صورت گرفته است.
رئیس دفتر سازمان جاسوسی موساد در کردستان عراق هم به ارتباط بین رژیم صهیونیستی و گروهک منافقین اعتراف کرد.
هر چند منافقین تاکنون ارتباط های گسترده ای با رژیم اشغالگر قدس داشته اند اما همواره به دلیل حساسیت عمومی مردم نسبت به این رژیم، تلاش کرده اند از رسانه ای شدن و پرداختن به ابعاد دیدارهای خود با مقامات اطلاعاتی رژیم صهیونیستی پرهیز کنند.
با این حال بعد از افشاگری های رسانه ای فراوان بالاخره «الیعیزر تسفریر»، رئیس دفتر سازمان جاسوسی موساد در کردستان عراق در گفت وگو با رادیو ارتش این رژیم دست هم پیمانان خود را رو کرد و گفت: ما نیروهای کرد معارض عراقی را در اسرائیل و کردستان آموزش داده ایم و برخی از آموزش های ما به این افراد نیز در پادگان سازمان مجاهدین (منافقین) صورت گرفته است. این به آن دلیل است که مجاهدین خلق همواره شریک راهبردی اسرائیل بوده است.
البته دیدار مریم رجوی با جدعون مائیر سفیر رژیم صهیونیستی درایتالیا در جریان سفرش به رم، حمایت وی از افسانه هولوکاست، پوشش و حمایت ماهواره ای اسرائیل برای پخش برنامه های تلویزیونی منافقین، ارتباط رسانه ای میان منافقین و اسرائیل که با در اختیار گذاشتن اطلاعات جاسوسی هسته ای ایران توسط اسرائیل و رسانه ای کردن آن توسط منافقین که همچنان ادامه دارد و مسائلی از این دست، از جمله موارد شاخص ارتباط میان این گروهک و رژیم اسرائیل است که بارها در رسانه های گروهی به آن اشاره شده اما واکنش منافقین در این خصوص تکذیب بوده و مسئولان اسرائیلی نیز ترجیح می دادند در مقابل انتشار این اخبار سکوت کنند ولی این بار بالاخره مقام امنیتی رژیم صهیونیستی سکوت را شکست و از ارتباط نزدیک موساد با منافقین پرده برداشت.
گفتنی است که در سال 58 رادیو بغداد در یک تفسیر خبری از سازمان منافقین تجلیل و تقدیر کرده بود که این اقدام دولت عراق با واکنش شدید منافقین روبرو شد و تیتر اول نشریه مجاهد- ارگان منافقین- به انکار این ارتباط اختصاص یافت که در آن صدام را دیکتاتوری بی رحم و خونریز نامیده بودند، اما دو سال بعد رسماً به عراق نقل مکان کرده و به عنوان بخشی از ابواب جمعی ارتش عراق در خدمت صدام قرار گرفتند.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و پنجم تیر 1389| مجاهدین خلق شریک استراتژیک ماست


تصاویر عاملان حادثه تروریستی زاهدان
گروهک جندالشیطان، عکس های دو عامل انتخاری که با انفجار مسجد زاهدان ده ها نفر از هموطنان بیگناهمان را به شهادت رساندند را در سایت خود منتشر کرد.
، این گروهک  مدعی شده است که این افراد به نام‌های «عبدالباسط ریگی» معروف به اسلام جان و« محمد ریگی» معروف به جنیدجان عملیات تروریستی انتحاری خود را در مقابل مسجد جامع زاهدان انجام داده‌‌ و به هلاکت رسیده‌اند.
گفتنی است عبدالمالک ریگی سرکرده معدوم گروهک جندالشیطان، در اعترافات خود گفته بود که عملیاتهای این گروهک توسط نیروهای امنیتی آمریکا هدایت می شده و عوامل گروهک جندالشیطان، در حین عملیات تروریستی خود با تهیه فیلم و عکس و ارسال این اسناد برای نیروهای آمریکایی، از آنها پول دریافت می کرده است.


 

 

 

 نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و پنجم تیر 1389| تصاویر عاملان حادثه تروریستی زاهدان


گروهک ریگی عامل انفجارها

بر اثرانفجار مقابل مسجد جامع زاهدان شماری از هموطنانمان شهید و زخمی شدند.گروه جندالله مسئولیت انفجارهای شهر زاهدان، که منجر به کشته شدن دست‌کم ۲۱ نفر شد را بر عهده گرفت. این گروه در تماس با شبکه‌ تلویزیونی العربیه در دوبی اعلام کرد که این انفجارها در پاسخ به اعدام عبدالمالک ریگی رهبر این گروه است.در بیانیه‌ گروهک جندالله آمده است که دو تن از بستگان رهبر این گروه به نام‌های عبدالباسط و محمد ریگی عامل دو انفجار انتحاری در شهر زاهدان بودند.

عبدالمالک ریگی ۳۰ خرداد ماه اعدام شد.

انفجار اول در محل ورودی مسجد بوقوع پیوست و انفجار دوم نیز هنگام تجمع آمبولانس ها و خدمت رسانی بـه زخمی ها در خیابـان آزادی جنب مسجد جامع اتفاق افتاد .هنگام وقوع دو انفجار مراسم دعای کمیل به مناسبت میلاد امام حسین (ع) در مسجد جامع زاهدان برپا بود .

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و پنجم تیر 1389| گروهک ریگی عامل انفجارها


تهدیدها پوشالی باشد یا واقعی، باید آماده بود

تهدیدها پوشالی باشد یا واقعی، باید آماده بود

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه سوم شعبان، میلاد مبارک سیدالشهدا (ع) و روز پاسدار در دیدار هزاران نفر از فرماندهان و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شاکله معنوی سپاه را عامل اصلی "انعطاف پذیری و عملکرد تحسین برانگیز " این نهاد مردمی و انقلابی در عرصه‌های مختلف و شرایط متفاوت سه دهه گذشته خواندند و با تبیین واقعیات مهم داخلی و بین المللی تأکید کردند: همه مسئولان کشور باید با عمل به وظایف سنگین خود در عرصه‌های مختلف عمل کنند و همچون 31 سال گذشته، برای روبرو شدن با هر شرایطی آماده باشند که البته و بدون کوچکترین تردید، ملت بزرگ ایران و جمهوری اسلامی، همچون گذشته پیروز این میدان رویارویی مستمر خواهند بود.

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار، ماه شعبان را ماه ذکر و توسل و خودسازی خواندند و با تبریک حلول این ماه عظیم و میلاد مبارک حضرت اباعبدالله الحسین، امام سجاد و حضرت ابوالفضل العباس (علیهم السلام)، سپاهیان پاسدار را "رهروان صادق و عاشق راه خدا و ائمه هدی " برشمردند.
ایشان، سرداران سپاه و دیگر پاسداران را رهروان شهدای گرانقدری چون باکری - همت، بروجردی و دیگر شهیدان سرافراز سپاه دانستند و در تبیین شاکله معنوی و باطنی سپاه افزودند: دل‌های مشتاق به مجاهدت فی سبیل الله در هر عرصه و میدان - زبان‌های صادق و نگاه‌های حق بین و حق شناس، سه عنصر اصلی شاکله و هویت حقیقی سپاه پاسداران را تشکیل می‌دهند.
فرمانده کل قوا با استناد به مناجات شریف ماه شعبان، افزودند: در شاکله معنوی سپاه، آتش اشتیاق دل‌های پاسداران را به خدا نزدیک می‌کند و صداقت و وفاداری آنان در نیت و گفتار و عمل، همچون کلمه طیبه رفعت می‌گیرد و به سوی پروردگار تعالی می‌یابد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای نگاه حق بین و حق شناس را عنصر سوم شاکله و هویت حقیقی سپاه خواندند و افزودند: این نگاه حق بین، در هر شرایطی حتی اوضاع غبارآلود و پرابهام، واقعیات صحنه را تشخیص می‌دهد و وظیفه و راه عمل به وظیفه را درک می‌کند.
فرمانده کل قوا، با اشاره به چگونگی شکل گیری سپاه پاسداران، سپاه را نهادی جوشیده از "دل مساجد و مدارس و دانشگاه‌ها " و برآمده از خانه‌ها و دل‌های مؤمن مردم برشمردند و افزودند: کسی سپاه را خلق نکرد بلکه این نهاد به اقتضای نیاز زمان شکل گرفت و هر جا و هر عرصه‌ای که لازم بود به پاسخگویی به نیازهای انقلاب و کشور پرداخت.
رهبر معظم انقلاب اسلامی، حفظ هویت و شاکله اصلی و عمل براساس نیاز زمان را ویژگی بارز سپاه خواندند و خاطرنشان کردند: سپاه در سال‌های اولیه انقلاب، در مقابله با ضدانقلاب در خیابان‌های تهران - در مسائل استان‌های مرزی - 8 سال دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های متفاوت و مختلف، هویت خود را حفظ کرد اما با انعطاف لازم، شکل خود را براساس نیاز زمان، تنظیم کرد تا بتواند به وظایفش عمل کند.
ایشان با اشاره به درخواست مسئولان دولت وقت پس از جنگ برای ورود سپاه به عرصه سازندگی افزودند: در این عرصه نیز سپاه هر جا حضور یافت بهترین اقدامات سازندگی را انجام داد و این واقعیات نشان می‌دهد که این نهاد مردمی، در پرتو وفاداری به شاکله معنوی خود، از سازمانی منعطف برخوردار است که براساس نیازهای زمان، روز به روز متحول و متکامل نیز شده است.
رهبر انقلاب اسلامی، ایجاد نهادهای مختلف از جمله سپاه و جهاد سازندگی را هنر بزرگ انقلاب برشمردند و افزودند: این نهادها، ساختاری انطباق‌پذیر همراه با بعد ارزشی قوی دارند و ضمن نظم و قانون پذیری، از مشکلات سازمان‌های متعارف از جمله "شکنندگی و خشکی سازمانی " به دور هستند.
فرمانده کل قوا با تأکید بر لزوم حفظ هویت نهادی سپاه، این نهاد را شجره طیبه‌ای خواندند که به فرموده قرآن کریم در هر دوره، ثمره خاصی بروز می‌دهد که این عملکرد و ویژگی تحسین برانگیز باید ادامه یابد.
رهبر انقلاب اسلامی، شناخت واقعیات امروز، و بررسی و پیش بینی شرایط فردا را لازمه برنامه‌ریزی صحیح برای حرکت به سمت تحقق اهداف دانستند و با اشاره به مسئولیت فرماندهان - نیروهای مختلف و آحاد سپاهیان در این زمینه افزودند: حفظ کامل شاکله معنوی سپاه تشخیص واقعیات امروز و پیش بینی تحولات آینده را امکان پذیر می‌کند و این شناخت و آگاهی، زمینه برنامه‌ریزی و اقدامات صحیح را فراهم می‌آورد.
ایشان در ادامه همین بحث به تبیین واقعیات امروز کشور و صحنه جهانی پرداختند.
نخستین واقعیت انکارناپذیری که رهبر انقلاب اسلامی در ترسیم شرایط موجود به آن اشاره کردند ثبات انقلاب بود.
حضرت آیت الله خامنه ای برای درک بهتر این واقعیات، ضمن مقایسه ای میان انقلاب اسلامی و انقلاب فرانسه، به مراحل متعدد و کاملاً متفاوت و متضاد انقلاب فرانسه در دهه های اول شکل گیری و پیروزی اشاره کردند و افزودند: انقلاب اسلامی برخلاف دیگر حرکتهای سیاسی - اجتماعی قرنهای معاصر، پس از گذشت 31 سال پرفراز و نشیب، همچنان در مسیری که اسلام ترسیم کرده و امام راحل عظیم الشأن آن را به تعبیری ریل گذاری نمودند حرکت می کند و این واقعیت بسیار مهم، نشانه دست حمایت پروردگار از این انقلاب است.
حضرت آیت الله خامنه ای، با اشاره به سخنان مقامات امریکایی درباره تلاش برای تغییر رفتار ایران خاطرنشان کردند: منظور و مفهوم حقیقی این سخنان، تلاش برای تغییر مسیر حرکت انقلاب اسلامی است.
رهبر انقلاب اسلامی، دلهای مؤمن ملت ایران را مظهر قدرت الهی خواندند و تأکید کردند: آنچه حرکت انقلاب را در همان مسیر اصلی، امکان پذیر کرده، عشق ملت ایران به اسلام است که خاکریزی بزرگ و نفوذناپذیر برای انقلاب اسلامی و کشور بوجود آورده است که اگر مسیر عوض شود و اسلام از دست برود این خاکریز دیگر وجود نخواهد داشت و پای زورگویان و متجاوزان به کشور باز خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی پیشرفتهای کشور را، واقعیت دوم عرصه داخلی برشمردند و افزودند: براساس آمار جهانی، شتاب پیشرفت و رشد علمی کشور چند برابر متوسط جهانی است البته همچنان فاصله با قافله علم فراوان است اما این شتاب پرافتخار را نباید از یاد برد.
رهبر انقلاب اسلامی، پختگی سیاسی و مجرب شدن مردم را از دیگر واقعیات ایران دانستند و افزودند: مردم، جوانان و حتی نوجوانان بر اثر حوادث پی در پی، تجربه سیاسی خوبی به دست آورده اند و خوشبختانه مسائل را تا حد زیادی خوب می فهمند به گونه ای که حتی اگر مسئله شبهه ناکی بتواند نظر آنان را جلب کند، بعد از درک واقعیت، به سرعت، جهت گیری خود را تغییر می دهند که در قضایای فتنه سال 88، این واقعیت کاملاً مشهود بود.
رهبر انقلاب اسلامی، حضور مؤثر و آشکار دین در حوزه زندگی جوانان را واقعیت بسیار مهم دیگری برشمردند که در داخل کشور قابل درک است.
ایشان، حضور پرشور جوانان در مراسم اعتکاف، نمازهای جماعت دانشگاهها و دیگر اماکن، و شرکت پررونق جوانان در مجامع مذهبی را از نشانه های واقعیت یاد شده خواندند.
گسترش تفکر انقلاب اسلامی در جهان واقعیت دیگری بود که رهبر انقلاب به آن اشاره کردند.
ایشان معنای حقیقی صدور انقلاب را صدور عطر افکار و آرمانهای انقلاب اسلامی خواندند و با اشاره به استقبال مشتاقانه مردم کشورهای مختلف از مسئولان جمهوری اسلامی افزودند: عطر اسلام و انقلاب اسلامی با وجود همه تلاشهای دشمنان، قلبهای ملتها را پرنشاط کرده است و این، واقعیتی انکارناپذیر است.
رهبر انقلاب اسلامی، ادامه فعالیتهای جبهه معارض انقلاب اسلامی را از دیگر واقعیات پیرامونی انقلاب اسلامی خواندند و با اشاره به تلاشهای بی وقفه اما ناکام رژیم صهیونیستی و امریکا برای مقابله با حرکت عظیم ملت مسلمان ایران افزودند: انقلاب اسلامی، ایران پرعظمت را با موقعیت راهبردی و منافع فراوانش از چنگ امریکایی ها درآورده است و بساط حقارت در مقابل زورگویان جهانی را در این کشور برانداخته است به همین علت آنها در تمامی سالهای گذشته به دشمنی و توطئه در مقابل ملت ایران ادامه داده اند.
حضرت آیت الله خامنه ای امریکا را به زورگویی تشبیه کردند که در سطح جهان، به دنبال باج گیری است اما روز به روز اوضاع نابسامان تری پیدا می کند.
ایشان خاطرنشان کردند: عده ای برای حفظ کاسبی خود به این زورگوی جهانی، باج می دهند، عده دیگری که قدرت نسبی دارند اما تمایلی به مقابله با امریکا ندارند عملاً به نوچه سیاسی - نظامی او تبدیل می شوند اما برخی در مقابل این زورگویی می ایستد که جمهوری اسلامی به یمن پایداری مردم و مسئولانش، در صف مقدم این ایستادگی قرار دارد.
رهبر انقلاب اسلامی در تشریح روند روزافزون نفرت ملتها از امریکا، به ادعاهای این کشور پس از فروپاشی شوروی و بلوک شرق اشاره کردند و افزودند: دولت امریکا در آن زمان ادعای نظم نوین جهانی را به رهبری کاخ سفید مطرح می کرد اما امروز مسئولان این کشور با تظاهرات و مخالفت روزافزون مردم جهان روبرو هستند و هر کاری می کنند از میزان منفوریت آنها کاسته نمی شود.
رهبر انقلاب اسلامی ناکامی امریکا در عراق - افغانستان - لبنان و فلسطین را یادآور شدند و افزودند: امریکا با همه ادعایش همراه با رژیم صهیونیستی، در سرنگونی حکومت حماس در نوار باریک غزه ناتوان مانده است و این نشانه واقعیتی انکارناپذیر یعنی ضعف روزافزون این کشور است.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به صدور قطعنامه تحریم علیه ایران، و به موازات آن حرفهای بظاهر رنگین و تهدیدهای گاه به گاه نظامی تأکید کردند: آنها به گونه ای سخن می گویند که ما فکر کنیم در پشت این تهدیدها چیز فوق العاده خطرناکی نهفته است البته چه تهدیدها پوشالی باشد چه واقعی، بدون شک ما برای حفاظت از انقلاب اسلامی، ملت عزیز ایران و کشور پرافتخار ایران باید برای هرگونه شرایطی آماده باشیم.
در همین زمینه حضرت آیت الله خامنه ای طرحها و برنامه های امریکا را عمدتاً سیاسی خواندند و خاطرنشان کردند: در فتنه سال گذشته نیز امریکایی ها به سرعت وسط میدان آمدند و به صراحت و ذوق زده، از مسئولان فتنه و کسانی که گردنشان واقعاً زیر بار مسئولیت فتنه است، حمایت کردند اما پروردگار متعال و هوشیاری و ایستادگی ملت آنها را شکست داد.
حضرت آیت الله خامنه ای، توجه مستمر به واقعیات درونی و بیرونی کشور و تأمل در بازخوردهای عملکرد دشمن در داخل را، وظیفه همه مسئولان فرهنگی - سیاسی - اقتصادی و اجتماعی برشمردند و تأکید کردند: مسلماً و بدون تردید، ملت ایران، انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی، همچون گذشته پیروز این میدان رویارویی هستند چرا که خداوند به صراحت، به متقین وعده پیروزی نهایی داده است و وعده خدا، بدون کوچکترین تردیدی، محقق خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی، ایمان، تقوا و عمل صالح را زمینه ساز پیروزی حتمی در رویارویی با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی دانستند و خاطرنشان کردند: همین عوامل و عناصر، تاکنون انقلاب را در مقابل هر توطئه و اقدامی، پیروز و با ثبات نگه داشته است و از این پس نیز چنین خواهد بود.
فرمانده معظم کل قوا در پایان سخنانشان، تبلیغات شدید دشمنان و دنباله های داخلی آنان را بر ضد سپاه پاسداران، نشانه مؤثر بودن سپاه در تداوم حرکت عزتمند و مقتدرانه ملت ایران دانستند و پاسداران پرافتخار را به مراقبت روزافزون درونی، و احساس مسئولیت مداوم در قبال وظایف عظیم این مجموعه توصیه کردند.
ایشان سپاه پاسداران را خانواده ای بزرگ، زنده و پرنشاط خواندند و با ضروری خواندن تعامل بخشهای گوناگون این نهاد عظیم افزودند: حتی بازنشستگان سپاه پاسداران نیز، اعضای وابسته سپاه محسوب می شوند و باید همچون دیگر اجزای این نهاد، سپاه را از خودشان بدانند و سپاه هم آنها را از خود بداند.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به حرکت مجموعه سپاه در چارچوب مقررات و موازین شرعی گفت: سه هدف عمده یعنی معیارهای پاسدار مطلوب، ساختار سازمانی و نظامات مطلوب و فرهنگ سازمانی مطلوب در سپاه در حال تدوین و ابلاغ است.
سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم گزارشی از نوزدهمین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران بیان کرد و گفت: آمادگی همه جانبه سپاه، نقش سپاه در دهه چهارم انقلاب یعنی پیشرفت و عدالت، تحول و تعالی مجموعه سپاه و راههای مقابله با جنگ نرم از جمله محورهای اصلی این نشست سراسری بود که در آن راهکارهای عملی برای رسیدن به نقطه مطلوب و مورد نظر بررسی شد.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389| تهدیدها پوشالی باشد یا واقعی، باید آماده بود


جاسوس موساد، مواضع کروبی را "شجاعانه" خواند

جاسوس موساد، مواضع کروبی را "شجاعانه" خواند

علیرضا نوری زاده، سلطنت طلب و مستخدم مطبوعاتی سفارت آمریکا در رژیم پهلوی، در گفتگو با شبکه تلویزیونی العربیه درباره اینکه هدف اصلی تحریم های ضد ایرانی، سپاه پاسداران است، گفت: قطعا سپاه پاسداران به طور کلی هدف قرار گرفته است و اسامی برخی از فرماندهان سپاه در لیست سیاه وارد شده است.

همکار دوجانبه موساد و سیا همچنین با اشاره به ادعاهای مهدی کروبی درباره سپاه پاسداران به تمجید از شیخ اصلاحات پرداخت و وی را فردی "شجاع" توصیف کرد. نوری زاده مدعی شد که "گروهی در داخل سپاه وجود دارد که به تحریم ها به عنوان باب جدیدی برای بدست آوردن ثروت بیشتر می نگرد و کروبی دیروز در اشاره به اینها بسیار شجاع بود با توجه به اینکه اینها بر اقتصاد کشور و امنیت کشور و همه چیز تسلط دارند."
پیش از این هم، مجید محمدی که وابستگی خود به موساد و سفرش به اسرائیل را نشانه روشنفکری بی تعصب! می داند در مقاله ای ضمن مقایسه موسوی و کروبی می نویسد؛ «کروبی برخلاف موسوی، خود را در مقام یک رهبر اپوزیسیون می بیند به همین لحاظ مرتبا دیدگاه هایش را علاوه بر سایت خود(سحام نیوز) در مصاحبه با رسانه های خارجی در میان می گذارد و متهم کردن کروبی به عامل خارجی بودن نیز هیچ تاثیری در رفتار سیاسی وی نداشته است».
محمدی در ادامه مقاله خود تاکید کرد: «او نیازی نمی بیند تا شعارهای مردم مثل «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را به «هم غزه، هم لبنان، جانم فدای ایران» تغییر دهد تا به حاکمیت بقبولاند او ضداسرائیلی است.»
گفتنی است که مهره های سازمان های جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی هر از چند گاهی با "شجاعانه" خوانده مواضع مهدی کروبی وی را به اتخاذ رویکردی افراطی تر ترغیب می کنند؛ کروبی هم تاکنون به درخواست های آنان پاسخ مثبت داده است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389| جاسوس موساد، مواضع کروبی را "شجاعانه" خواند


یادداشت عضو سابق ستاد موسوی

یادداشت عضو سابق ستاد موسوی
به جای لفاظی و ماهی گرفتن از آب گل آلود از نگرانی مردم بکاهید

علی اصغر شفیعیان دبیر سیاسی اسبق ایسنا و عضو سابق ستاد میرحسین موسوی در یادداشتی در وبلاگ شخصی اش به انتقاد از نامه اخیر میرحسین پیرامون مسائلتحریم پرداخته و نقدهای جالبی را پیرامون اینگونه اقدامات این عنصر معلوم الحال نوشته است .


 این عضو حزب منحل شده ی مشارکت با آنچنانی خواندن دولت میرحسین را نه تنها مخالف دولت بلکه مخالف حکومت نامیده است .
وی در بخشی از انتقادش به مقاله موسوی نوشت :
"ببینیم واقعا امروز که تمام دنیا دست به یکی کرده اند از شرق تا غرب، از چین گرفته تا آمریکا، در چنین موقعیتی که همگی قطعنامه ی تحریم 1929 را امضا کرده اند آیا وقت صدور یادداشت یا بیانیه ای با هشدارهای عجیب و غریب و کوبیدن بر طبل نامشروع بودن این و آن است یا وقت تقویت اتحاد ملی؟"

وی در ادامه یادداشت خود با بی نتیجه خواندن ژست های موسوی آورده است:

"ژست روشنفکرانه ی سال گذشته چه نتیجه ای داشت که امروز با چنین ژست های نابجا بخواهیم نفتی بر آتش افروخته بریزیم به جای تقویت اتحاد ملت در مقابل تحریم کنندگان. مردم از سیاسی کردن همه چیز خوششان نمی آید، این طور نمی شود حمایت شان را جلب کرد که هیچ؛ فقط کسانی برایمان دست می زنند که نمی دانند چه خاکی با این خودزنی ها بر سرمان می شود. به خدا همه ی اتفاقات جهان پس از 22 خرداد 88 به آن انتخابات برنمی گردد؛ از جمله اتفاقات اخیر بازار تهران هیچ ربطی به جنبش سبز ندارد که دوستان بدشان نمی آید همه چیز را به آن ربط بدهند."

شفیعیان ضمن چراغ سبز خواندن یادداشت میرحسین به دولت های قلدر جهان می نویسد:
"دولت های قلدر جهان از روسیه و چین تا آمریکا و اروپایی ها خود به خوبی می دانند که اگر ما مردم دولت را "نامشروع و سرکوبگر و در حال جنگ با ملت" بدانیم، چنین دولتی "نمی تواند در مقابل تهدیدات بیگانه مقاومت نماید". آنها اساسا دنبال یک چراغ سبز و تبلیغات بر روی آن هستند تا بر فشارها بیافزایند و آتش بگشایند؛ آن را هم که ما به دست خود می نویسیم و پایش را امضا می کنیم."

"مگر آمریکا که میدان داری این دشمنی ها با کشور ایران است دولت های دیگر بعد انقلاب را مشروع تر می دانسته که حالا این دولت را مشروع بداند؟ از نظر آنها نه دولت احمدی نژاد مشروعیت دارد و نه حتی دولت های دیگر خواه موسوی، کروبی یا محسن رضایی هم مشروعیت نمی داشتند."

عضو سابق ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در مهمترین قسمت مطلب منتشر شده در وبلاگش با ادبیاتی جالب به نقد کاندیدای فتنه گر انتخابات ریاست جمهوری پرداخته و با یاد آوری مسائل اینچنینی در زمان جنگ تحمیلی می نویسد:

"چرا، چرا وقت نمی شناسیم و چرا برای "ایران" حاضر نمی شویم کمی از غرور خود بکاهیم و کمی به جای لفاظی و ماهی گرفتن از آب گل آلود سیاست، از ولوله انداختن به جان مردم و نگرانی آنها بکاهیم. چرا یادمان می رود که در زمان جنگ تحمیلی نقد های نهضت آزادی به سیاست های دولت را تضعیف کننده ی کشور محسوب می کردید و حالا چون جایمان عوض شده است این نقدها می شوند "تدبیر"؟ الان پیشنهاد برگزاری رفراندوم می دهیم اما مگر برای پایان دادن به جنگ بعد از فتح پیروزمندانه ی خرمشهر هم باید رفراندوم برگزار می شد و نشد؟"

وی در پایان یادداشت خود خطاب به موسوی و همفکران خارجی و داخلی اش می گوید:
از خود بپرسیم که آیا صادر کنندگان قطعنامه ی 1929 تحریم ایران از چنین یادداشت ها و اظهارنظرهایی ناراحت می شوند یا از شادی پر می گیرند و آن را به بهانه های خود بر علیه "ایران" می افزایند؟

گفتنی است پس از صدور قطعنامه جدید علیه ایران میرحسین موسوی کاندیدای شکست خورده انتخابات و سردسته ی فتنه گران خیابانی با انتشار یادداشتی توهین آمیز و سراسر اتهام به جای محکوم کردن قطعنامه در همصدایی با آمریکا ، غرب و رژیم صهیونیستی به دولت، سپاه و مردم هشدار داده است!نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و چهارم تیر 1389| یادداشت عضو سابق ستاد موسوی


خشم فائزه
بعد از  انتشار خبر پخش بیانیه آقای هاشمی مبنی بر صدور بیانیه به مناسبت آخرین حضور در نماز جمعه، فائزه هاشمی به شدت نسبت به تقدیر و تشکر هاشمی از مقام معظم رهبری در خصوص رفع مشکلات و تدبیر ایشان ابراز مخالفت نموده  است.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389| خشم فائزه


بیانیه ای جدید از هاشمی رفسنجانی
برابر برخی شنیدها دفتر آقای هاشمی در حال تهیه بیانیه ای به مناسبت آخرین حضور ایشان در نماز جمعه تهران می باشد . قرار است در این بیانیه بر محورهای مطرح شده از سوی آقای هاشمی در نماز جمعه مذکور که در تقویت و همسویی با جریان فتنه مطرح شد تاکید گردد. ضمنا از رفع بعضی از خواسته ها توسط مقام معظم رهبری تقدیر وتشکر گردد. برابر همین گزارش مقرر است در این بیانیه نسبت به وضعیت فعلی کشور (سیاسی و اقتصادی) به شدت سیاه نمایی و اوضاع کشور بشدت بحرانی تلقی شود.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389| بیانیه ای جدید از هاشمی رفسنجانی


دیدار مهدی هاشمی و محمد رضا خاتمی در آلمان
دیدار مهدی هاشمی و محمد رضا خاتمی در آلمان
مهدی هاشمی و محمد رضا خاتمی برادر رئیس جمهور سابق در آلمان با یکدیگر ملاقات کردند.

به گزارش بیست و سی ( بمب خبری ) ، بر اساس منابع موثق در خارج از کشور  چند روز قبل در جریان سفر محمد رضا خاتمی به کشور آلمان ، در شهر مونیخ  با مهدی هاشمی دیداری داشته است .

بنابراین گزارش ؛ محمد رضا خاتمی به همراه زهرا اشراقی به منظور ملاقات با دختر و دامادش که ساکن لندن می باشند و برای تفریح در  آلمان به سر می بردند راهی این کشور شده اند .

شنیده ها از آن حکایت دارد که محمد رضا خاتمی در این سفر ضمن دیدار با مهدی هاشمی ، یک خانه نیز در شهر مونیخ آلمان خریداری کرده است .نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیست و سوم تیر 1389| دیدار مهدی هاشمی و محمد رضا خاتمی در آلمان


اظهارات شبیه جوک موسوی


میرحسین موسوی که سال گذشته هتاکان به امام حسین و روز عاشورا را انسان های خداجو خوانده بود دیروز در اظهاراتی متفاوت و گمراه کننده گفت:شعار جنبش سبز ادامه دهنده راه امام حسین و حضرت عباس است.

  وی بدون اشاره به اینکه چطور ممکن است آمریکا و رژیم صهیونیستی و شبکه های ضد انقلاب از جنبشی که راه ائمه را دنبال می کند حمایت کنند اظهار داشت:این ایستادگی‌ها سختی‌هایی دارد، اما بدانیم که وعده قرآن است که ان مع العسر یسری، با سختی گشایش است و ما این گشایش را در جامعه خود و در حوزه عمومی امروز ملاحظه می کنیم. علی رغم تحمل سختی‌ها، زندان‌ها، کشتارها، فشارها و کهریزک‌ها امروز نشاطی در میان ملت به ویژه جوانان برای میل به جامعه‌ای عادلانه و فارغ از ظلم و جور دیده می‌شود 


میرحسین موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که «دروغ و ظلم و قانون‌ستیزی مشروعیت نظام را ذوب می‌کند» و «ظلم باقی ماندنی نیست»، هدف از جنبش سبز را حاکمیت آرای مردم برشمرد.