باران رحمتنوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیستم مرداد 1389| در ساعت 22:52 | آرشیو نظرات


کروبی:نظام شاه بهتر بود
کروبی:نظام شاه بهتر بود


مهدی کروبی در این دیدار و در ادعایی جدید ضمن ابراز تاسف و تاثر شدید از برخورد نظام با اسانلو ها ابراز امیدواری کرد تا هرچه سریع تر وی  به خانواده اش بازگردد.

مهدی کروبی به دیدار خانواده منصوراسانلو که اتهامات وی هیچ ارتباطی به انتخابات ندارد و به دلیل تحریک کارگران به آشوب و ارتباط با محافل ضدانقلابی در زندان به سر می برد رفت.
کروبی با اشاره به مبارزات انقلابی امام گفت که بنای امام و ما که همراه ایشان بودیم این بود که بساط ظلم برچیده شود نه اینکه امروز به اینجا برسیم و ادامه داد:آن زمانی که ما مبارزه را شروع کردیم و امام نهضت خود را آغاز نمود، بنای انقلاب بر این اصل بود که به کسی ظلم نشود. رفتارهای وحشیانه ای که اکنون بر افراد و خانواده هایشان وارد می شود، ظلمیست که بر مردم وارد می گردد که نظام شاه هم با آنهمه فساد، انچنین رفتاری را با خانواده ها انجام نمی داد و من به عنوان عضوی از این نظام شرمنده شما هستم.نوشته شده توسط | لینک ثابت |دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389| در ساعت 15:17 | نظر بدهید


کروبی در سودای بیانیه جدید برای کهریزک

مشاوران مهدی کروبی نفر پنجم انتخابات 88 وی را برای صدور بیانیه یا اظهاراتی جدید در مرداد ماه آماده می سازند.

،در حالی که قریب به یکسال از دروغ پردازی های مهدی کروبی مبنی برتجاوز در کهریزک می گذرد،مشاوران وی بر آن شده اند در آستانه سالروز ورود کروبی به این ماجرا دور جدیدی از فعالیت های کروبی را آغازنمایند.
در همین حال گفته می شود قرار است کروبی طی بیانیه و یا اظهاراتی باردیگر این دروغ پردازی ها را تکرار نماید.
ذکر این نکته ضروریست که شیخ سابق اصلاحات سال گذشته با انتشار دروغهایی مبنی بر وقوع تجاوز در بازداشتگاه کهریزک باعث هجمه رسانه ای جریانات ضد انقلاب به ایران شد. البته وی هیچگاه در طول یکسال گذشته نتوانست ادعاهای خود را اثبات کند و حتی در برابر کمیته ای که برای رسیدگی به ادعاهای  وی تشکیل شده بود نتوانست دروغهای خود را ثابت کند ولیکن وی همچنان براین سخنان کذب پافشاری نموده است.

 کروبی تا جایی در یکسال گذشته پیش رفت که حتی در قضیه بازداشت یک روزه فرزند خود نیز مدعی تهدید شدن فرزندش به تجاوز شد. نفر پنجم انتخابات در طول یکسال گذشته با تندرویهای غیرعقلانی اش تا آنجا پیش رفت که ضمن قرار گرفتن رو در روی نظام از سوی جریانات ضد انقلاب به شیخ شجاع!معروف ش

نوشته شده توسط | لینک ثابت |دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389| در ساعت 15:15 | نظر بدهید


حضور جدید بهائیان در ایران
حضور جدید بهائیان در ایران
اطلاعات و اسناد جدیدی در خصوص ارتباطات و عاملان پنهان فرقه ضاله بهائیت در ایران بدست آمده است.
  بر اساس بررسی های صورت گرفته بر روی پرونده فعالیتهای بهائیان دستگیر شده طی دو سال گذشته،بویژه بهائیان دستگیر شده در روز عاشورا ،اسنادی از ارتباطات،عاملان پنهان و نحوه فعالیت های این فرقه ضاله بدست آمده است.
گفته می شود،اسنادی در رابطه با نفوذ این افراد در برخی صنایع،برخی صنوف ،ارتباط گیری و نفوذ در بدنه برخیngo ها حضور برخی مرتبطین آن ها در برخی ادارات، ارتباط با یکی از چهره های مشهورحقوقی و گرویدن فرزندان وی به این فرقه ضاله و...کسب شده و برای بررسی دقیق تر مورد توجه ویژه قرار گرفته است

نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:46 | نظر بدهید


خاتمی:فتنه 88 معلول کینه های 20 ساله

امام جمعه موقت تهران در همایش ملی امنیت و انضباط اجتماعی، با اشاره به بحث جنگ نرم و تهاجمات فرهنگی گفت: امروزه فتنه‌گران به دنبال آن هستند که با ایجاد جنگ نرم، مردم را از پیام‌های انقلاب جدا کنند.

  آیت‌الله سیداحمد خاتمی با بیان این مطلب افزود: آن‌گاه که دشمنان از طریق جنگ نرم به اهداف خود نمی‌رسند به جنگ سخت که همان استفاده از توپ و تانک و استفاده از نیروی نظامی است روی می‌آورند و در انقلاب اسلامی دشمنان ابتدا از جنگ سخت شروع کردند و هنوز به ماه دوم پیروزی انقلاب اسلامی نرسیده بودیم که جنگ‌های قومیتی علیه انقلاب اسلامی آغاز شد.
وی ادامه داد: جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران از سال 59 آغاز نشده است بلکه آغاز جنگ علیه ایران از سال 58 در حالی که چند ماه از پیروزی انقلاب می‌گذشت آغاز شد.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به حوادث و جنگ‌های قومیتی در کردستان، ترکمن صحرا و آذربایجان، یادآور شد: تا زمان جنگ تحمیلی دشمنان انقلاب علیه مردم و دولت اسلامی شش کودتا تدارک دیدند که همگی آنان به لطف خدا ناکام ماند.
بقیه در ادامه مطلب...


:. ادامه مطلب .:
نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:27 | نظر بدهید


لاریجانی:من به موسوی تبریک نگفتم

لاریجانی:من به موسوی تبریک نگفتم

  هفته گذشته روز چهارشنبه ساعت 15 جمعی از دانشجویان فعال در دانشگاهها دیداری با علی لاریجانی داشتند که وی درخصوص مسائل مختلف از جمله حوادث پس از انتخابات ، عملکرد دولت و دانشگاه آزاد نکاتی را مطرح کرد.آنچه در جلسه گذشته است از زبان یکی از دانشجویان حاضر در جمع در ادامه می آید.

لاریجانی در این جلسه در خصوص تجمع دانشجویان در برابر مجلس گفت:استاندار تهران با ایشان تماس گرفته اند و گفته اند بسیج دانشجویی از ما مجوز کتبی گرفته بود ولی ما آن را تلفنی بخاطر تماس وزیر اطلاعات با استاندار مبنی بر اینکه این تجمع به صلاح نیست، لغو کردیم .
لاریجانی همچنین مدعی شد که برخی از مسئولین سپاه نیز به ایشان گفته اند که ما با بسیج دانشجویی تماس گرفتیم و درخواست لغو تجمع را داشتیم . 
لاریجانی چندان با این تجمع موافق نبود و اعتقاد اشتند راه های بهتری برای حل مساله وجود داشت و گفتند که من از اول هم با این مصوبه مخالف بودم و قبلا هم به طراحان آن تذکر داده بودم و اصلا خودم در جلسه به منشی اشاره کردم که اخطار قانون اساسی را اشاره کن تا من هم آن را تایید کنم تا به نوعی مانع از تصویب آن شویم .
ایشون جو مجلس رو بعد از اون تجمع به ضرر بسیج دانست اگرچه اشاره کرد که نمایندگان اینقدر ولایتمدار هستند که اگر بازهم مصوبه ای برای سپاه یا بسیج نیاز باشد، به سرعت اون را تصویب خواهند کرد.
لاریجانی، از برخی شعارها مثل مجلس جاسبی گرا یا ... نیز مقداری شاکیت داشت و گفت اصلا مجلس اینطور نیست و دغدغه اصلی نمایندگان بخاطر حوزه های نمایندگی خودشان است که سریعتر در آنها دانشگاه آزاد تاسیس گردد تا در واقع محیط حوزه نمایندگیشان علمی تر شود .
ایشون همچنین از اینکه این تجمع در بی بی سی فارسی پخش شد نیز ابراز ناراحتی کرد و با آوردن آیین نامه مجلس و خواندن بندی از آن ادعا داشتند که قانونا ایشان نمی توانسته اند، آن مصوبه را از دستور مجلس خارج کنند و باید رای نمایندگان خواسته می شده است .
بقیه در ادامه مطلب...


:. ادامه مطلب .:
نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:25 | نظر بدهید


جرئیاتی از 8 محور توافق شده جریان فتنه با ضد انقلاب
جرئیاتی از 8 محور توافق شده جریان فتنه با ضد انقلاب

اخبار دریافتی از شدت گرفتن هماهنگی جریان فتنه با سیاست ها و برنامه های ضد انقلاب خارجی حکایت دارد.

  تحریکات در بازار تهران ، عملیات تروریستی در زاهدان وتهدیدهای اقتصادی ونظامی آمریکا و... بخشی از طرح هماهنگ آمریکا برای ایجاد ناامنی در ایران می باشد ، که گروه های مختلفی از جمله گروهک ها ، ضد انقلاب فراری وجریان فتنه نقش آفرین آن می باشند.
برهمین اساس گفته می شود مهمترین بخش این سناریو که به جریان فتنه واگذار شده تعمیم مخالف خوانی ها وسیاسی کردن اعتراضات صنفی می باشد .در همین حال شنیده شده که برخی از برنامه های فتنه گران درچارچوب این هماهنگی عبارت است از:
1- بازتاب تحرکات صورت گرفته و انعکاس جهانی این اعتراضات
2- حمایت در صحنه با حضور و اعلام همبستگی با آنها .
3- ایجاد تریبون برای طرح خواسته های آنها
4- اطلاع رسانی و ممانعت ازخاموش شدن تحرکات آنها با ایجاد امواج رسانه ای .
5- ایجاد موج محکومیت های جهانی
6-کمک فکری وعملی در گسترش ابعاد اعتراضات و طرح مطالبات جدید .
7- ملاقات حضوری برای نمایندگان اصناف و رهبران جنیش سبز .
8- موضع گیری رسمی وعلنی در حمایت جنبش سبز از اصناف .
گفتنی است مصوبات مزبور با دورویکرد دامن زدن به مسائل صنفی وسیاسی کردن آن و گسترده نمودن دامنه این اعتراضات ومنطبق بر خطوطی می باشد که جریان فتنه در سال گذشته وبرای سراسری کردن شرارت ها و اجرای طرح براندازی نظام با الگو از انقلاب 57 دنبال می کرده است .
مطلعین معتقدند ، تلاش جریان فتنه برای بهره برداری از این اعتراضات صنفی ره بجایی نخواهد برد ، چرا که اصناف محترم بازار هوشیار تر این می باشند که دشمن بخواهد از آنها بر علیه نظام استفاده نماید .نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:23 | نظر بدهید


یارکشی موسوی و خاتمی در وقت اضافه!

پس  از رسانه ای شدن اختلافات  بین میرحسین موسوی و سید محمد خاتمی   ومتعاقب آن اظهارات تند دوطرف بر علیه یک دیگر ، وکشیده شدن این مطلب به رسانه ها و به میان هواداران خود و بخصوص محافل ولابی های خارج از کشور؛ سیل اتهامات از سوی تند روها به حمایت از موسوی نثار خاتمی گردید! و خاتمی به خیانت و سازشکاری متهم  گردیده است!

برخی ا زچهره های پشت پرده با وحشت ازاینکه این اختلافات در مقطع فعلی موجب وخیم تر شدن و اضمحلال کامل جنبش می گردد و از سوی دیگر توان جمع کردن تبعات آن را ندارند  بدنبال چاره جویی افتاده اند.
این گزارش می افزاید: با مامور کردن یکی از چهره های موثر  کمیته صیانت از آرا به عنوان نماینده اصلاحات وبا ترتیب دادن جلسه فوری با حضورموسوی و موسوی بجنوردی(پدر زن سید حسن مصطفوی)  و بررسی اختلافات و شنیدن سخنان ودلایل موسوی ومستندات اتهاماتی که به خاتمی نسبت داده شده ، بلافاصله در جلسه دوم با حضور خاتمی و فائزه هاشمی شرکت نموده و به مصداق جلسه اول مطالب و دفاعیات و در مقابل انتقادات خاتمی وفائزه هاشمی نسبت به موسوی را استماع نموده اند .
شنیده ها حاکی ا زآن است که  جمع بندی این دوجلسه  در حضور مرد خاکستری اصلاحات و یا بازیگر پنهان مورد قضاوت قرار خواهد گرفت  .
گفته می شود  حضور موسوی بجنوردی در طیف موسوی و فائزه هاشمی در تیم خاتمی  نشانه بارز انشقاق و تصمیم دوطرف به جدا کردن خط خود از یکدیگر می باشد. ذکر این نکته ضروری است که مهدی کروبی به صورت کامل از جمع مشورتی حذف شده است!نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:22 | نظر بدهید


توافقهای جریان انحرافی اصولگرایان با واسطه های دوم خردادی
توافقهای جریان انحرافی اصولگرایان با واسطه های دوم خردادی

نماینده جریان انحرافی در میان اصولگرایان دیدارهای منظم خود با حلقه واسطه یکی از گروه های مطرح دوم خردادی را برگزار می کند.

در این جلسات که هرهفته در ساختمانی واقع در یکی از مناطق شمالی تهران واقع در میرداماد برگزار می شود موضوعات مختلفی برای جریان سازی در فضای سیاسی کشور با هدف گذاری مناسبات و معادلات سیاسی آینده مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
گفته می شود تلاش برای یارگیری از میان رسانه ها با وعده های مالی،راه اندازی رسانه های جدید،تقسیم کار برای ایجاد موج ها در مناسبات مختلف،استفاده از پتانسیل گروههای دوم خردادی برای نفوذ در برخی صنوف و سطوح فرهنگی – اجتماعی و...از جمله محورهای جلسات نماینده جریان انحرافی با حلقه واسطه گروههای دوم خردادی می باشد.
شنیده ها حاکی از آن است که (ط.ه) به نمایندگی از جریان انحرافی اصولگرایان تا کنون دیدارهایی با (الف.ج) از عناصر برجسته یک حزب دوم خردادی داشته است و از طریق وی پیغامهایی برای برخی بزرگان این جریان ارسال شده است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:18 | نظر بدهید


"مرد نقابدار" فتنه
"مرد نقابدار" فتنه

در حالی که در جریان فتنه سال 88 چهره های پنهانی که سال ها در مخالفت با نظام جمهوری اسلامی نقاب از رخ آن کنار زده شد،ولیکن شخصیت های دیگری هستند که تاکنون به نقش آنان در بسیاری از اقدامات رادیکال و آشوب آفرین اشاره ای نشده است.

،این افراد که سهم آنان در فتنه سال 88 کمتر از شخصیت هایی همچون مرد خاکستری اصلاحات و برخی دیگر از همفکران آنان نیست،همواره در دو چهره به ایفای نقش مشغول بوده و برنامه های تشکیلاتی خود را دنبال می کرده اند.
یکی از این چهره ها «مرد نقابداری » است که همواره سعی کرده است در عرصه سیاسی کشور چهره ای معتدل از خود به نمایش بگذارد،اما در تشکیلاتی که وی در آن عضو می باشد به عنوان یک «مهره تحریک» شناخته شده و رادیکال ترین مواضع را اتخاذ و بر پی گیری آنها تاکید می کند.
وی که همواره نقش جفت تشکیلاتی مرد خاکستری اصلاحات را ایفاء می کند،به دلیل حضور خود در یکی از نهادها نقش انتقال دیدگاه های تشکیلات خود در این نهاد را به عهده داشته و فعالیت معکوس دراین زمینه را هم پی گیری می نماید.
فرد مزبور که در جریان آشوب های سال گذشته بر اتخاذ روش های رادیکال تاکید می کرد در همین حال به فعالیت های اقتصادی نیز مبادرت کرده و اقدام به خرید ساختمانی در منطقه قیطریه به قیمت تقریبی یک میلیارد و پانصد میلیون تومان کرده بود.
این مرد نقابدار همچنین از جمله  چهره های مورد خطاب  یکی از سران فتنه در درگیری لفظی شدید با مرد خاکستری اصلاحات بود که به وی و سایر دوستانش اعتراض شدیدی کرده بود.
این چهره شکست خورده انتخابات در جلسه مذکور با انتقاد از برخی نزدیکان مرد خاکستری اصلاحات به وی گفته بود: " متاسفانه دوستان همه دم از مبارزه می زنند ولی وقتی پای عمل و گذشتن از منافع مادی می شود همه کنار میکشند. مبارزه با عافیت طلبی سازگاری ندارد. آقایان باغهای جماران را به زور و با روشهای مختلف تصاحب کرده اند حالا امروز دم ازمبارزه و حق مردم میزنند. مگر آقای «...» که ادعای ارتباط نزدیک با «...» است در اوج بحران سال گذشته به فکر خرید و فروش زمین نبود.من که چیزی ندارم از دست بدهم چه مادی و چه معنوی همه وضعیت اقتصادی من را می دانند و تا آخر ایستاده ام. شما فکری به حال دوستانتان بکنید."
در مجموع گفتنی ها در مورد مرد نقابدار بسیار است و پرداختن به آن نیازمند فرصت های مناسبت تری می باشد و به زودی جوان آنلاین ابعاد پنهان زندگی مرد نقابدار را مورد بررسی قرار خواهد داد..نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 13:17 | نظر بدهید


راهبرد کثیف ترور پس از شکست در نبرد اطلاعاتی
راهبرد کثیف ترور پس از شکست در نبرد اطلاعاتی

سناریونویسی امریکا ‌‌و حامیانش برای کشورهای مستقل به گونه‌ای که اعتبار بین‌المللی دولت و ملت ضد نظام سلطه زیر سؤال رود، ‌‌استراتژی چندین ساله جهانخواران به شمار می‌آید. ‌‌نمود عینی چنین استراتژی خبیثانه‌ای را به سادگی می‌توان در تلاش‌های نافرجام ایالات متحده امریکا ‌‌برای مخدوش‌سازی فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران پیدا کرد.

‌‌چنان‌که سال گذشته با ربودن شهرام امیری پژوهشگر ایرانی، ‌‌وی را برای تأیید ادعاهای امریکا ‌‌در خصوص خطر فناوری هسته‌ای ایران شکنجه، ‌‌تحریک و تطمیع کردند. ‌‌اما پس از 14 ماه، ‌‌هفته گذشته شهرام امیری به ایران بازگشت و پرده‌های دیگری از چرایی و چگونگی ربایش او برای جامعه جهانی افشا شد. ‌‌با این حساب تیر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی امریکا ‌‌اگرچه به سوی خودشان بازگشت و به اعتبار درونی و جهانی آنان اصابت کرد، ‌‌اما هنوز 20 ساعت از ورود امیری به ایران نگذشته بود که خبر دو انفجار قوی در مقابل مسجد جامع زاهدان تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها شد. ‌‌بنابراین دو موضوع شکست دستگاه‌های اطلاعاتی امریکا ‌‌و انفجار در زاهدان شاید در نگاه نخست بی‌‌ربط و ارتباط با یکدیگر جلوه کند، ‌‌ولی طبق روش تحقیق در مسائل استراتژیک اگر این موضوعات به همراه نکات دیگری از این قبیل کنار یکدیگر قرار گیرند، ‌بی‌‌تردید چهره کریه و سرخورده امریکا ‌‌بیش از پیش نمایان و ارتباطات اعمال خصمانه مستکبران روشن‌تر می‌شود. ‌

‌ فتنه 88 و احساس آسیب پذیری ایران

‌پس از فتنه‌ای که در سال 88 به بهانه انتخابات رخ نمایاند، ‌‌هزینه‌های گزافی اعم از مادی و معنوی بر نظام جمهوری اسلامی تحمیل شد. ‌‌این موضوع دولتمردان نظام سلطه را ترغیب کرد تا جنگ نرم علیه ایران را شدت بخشند. ‌‌راه‌اندازی شبکه گسترده مجازی علیه اهداف متعالی جمهوری اسلامی، ‌‌تشکیک در افکار عمومی و بزرگنمایی حوادث، ‌‌تصویب بودجه‌های میلیاردی و قطعنامه چهارم شورای امنیت برای مهار ایران نمونه‌های اندکی از هزاران نیرنگی است که در یک سال اخیر دشمنان جمهوری اسلامی اتخاذ کردند تا بتوانند آنچه را که در کشورهایی همچون گرجستان و اوکراین آزموده بودند، ‌‌در ایران نیز بیازمایند و نتایج مثبت آن را مدال افتخاری بر گردن خود قرار دهند. ‌‌ولی با وجود شکست زودهنگام مستکبران و خروش ملت علیه فتنه‌گران، ‌‌گویا امریکا ‌‌همچنان بر آن تصور است که جمهوری اسلامی در گذر از فتنه، ‌‌خسته و ملول شده و در برابر تلنگری از غرب آسیب‌پذیر است! اقدامات هماهنگ ایالات متحده با فتنه‌گران شاهد این مدعاست. ‌‌ولی آنچه بیش از همه موارد حائز اهمیت است، ‌‌نتیجه خطای آزمون‌های مکرر غرب برای براندازی نظام جمهوری اسلامی است که حقیقتاً خشم آنان را برانگیخته و لذا شکنجه یکساله شهرام امیری برای تأیید کردن نظرات غرب، ‌‌دور از ذهن نبود. ‌‌ولی اینکه چرا چند ساعت پس از ورود این پژوهشگر ایرانی به خاک میهن، ‌‌دو انفجار مهیب در زاهدان رخ می‌دهد، ‌‌پرسشی است که در ادامه پاسخ آن روشن‌تر داده خواهد شد. ‌

‌ بی‌اعتباری امریکا ‌‌حاصل پروژه بی‌‌ثبات‌سازی ایران

ربایش شهرام امیری پژوهشگر ایرانی در زمینه مسائل هسته‌ای بی‌‌تردید در ادامه پروژه بی‌‌ثبات‌سازی ایران بود که سال‌هاست از سوی غرب پیگیری می‌شود. ‌‌چنان‌که به گفته این پژوهشگر «آنها (امریکایی‌ها) می‌خواستند در یک مصاحبه تلویزیونی با یکی از شبکه‌های خبری امریکا ‌‌ادعا کنم که فرد مهمی در برنامه هسته‌ای ایران بوده و به درخواست خودم به امریکا ‌‌پناهنده شدم و در این فرآیند پناهندگی، ‌‌یک سری مدارک و اسناد مهم را از کشورم به همراه یک لپ‌‌تاپ که حاوی اسرار محرمانه برنامه هسته‌ای نظامی ایران است، ‌‌به امریکا ‌‌منتقل کردم. ‌»

سناریوسازی امریکا ‌‌درباره برنامه‌های هسته‌ای ایران البته تکراری است و این مورد تازه‌ای نبود که با شکست مواجه شد. ‌‌در اجلاس اسفندماه 1386 شورای حکام آژانس نیز در حالی که آخرین گزارش البرادعی از حل و فصل مسائل فیمابین ایران و آژانس حکایت می‌کرد و صدور قطعنامه جدید شورای امنیت سازمان ملل-1803- مبنای حقوقی و فنی نداشت، ‌‌به ناگاه اعضای شورای حکام به یک جلسه فوق‌العاده فراخوانده شدند و فیلمی را که امریکایی‌ها مدعی بودند از لپ‌تاپ شخصی یک مسئول هسته‌ای ایران به دست آورده‌اند، ‌‌برای حاضران به نمایش گذاشته شد؛ ‌

چند آزمایش انفجاری که به صورت انیمیشن تهیه شده بود. ‌‌تعدادی اسلاید درباره پروژه نمک سبز که هیچ نشانه‌ای از تأسیسات هسته‌ای ایران در آن دیده نمی‌شد و چند اسلاید دیگر که بخشی از عملیات نصب کلاهک جنگی روی یک موشک را نشان می‌داد. ‌‌اما در آن اسلایدها کمترین اثر و نشانه‌ای که حاکی از وقوع ماجرا در ایران باشد به چشم نمی‌خورد. ‌‌بنابراین همانطور که ماجرای پناهندگی شهرام امیری از پایه و اساس دروغ بود، ‌‌کذب بودن این ماجرا نیز برای افکار عمومی در جامعه جهانی محرز شد. حال دولت امریکا ‌‌اگرچه تلاش می‌کند با جنگ روانی تمامی این موارد را واقعی جلوه دهد و پروژه بی‌‌ثبات سازی ایران را با شدت بیشتر در پیش گیرد، ‌‌اما تلاش آنان در عمل شکست خورده و برای دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی‌شان چیزی غیر از بی‌‌آبرویی و بی‌‌اعتباری بین‌المللی باقی نگذاشته است. ‌

‌ اشراف اطلاعاتی ایران بر توطئه‌های غرب

‌در سه مورد می‌توان اوج اشراف و توان اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) را ملاحظه کرد: ‌‌

1- دستگیری عبدالمالک ریگی شرور شرق کشور، ‌‌کسی که ده‌ها تن از ایرانیان و شیعیان را به شهادت رساند، ‌‌مورد اولی است که می‌توان از آن به اوج قدرت دستگاه‌های اطلاعاتی ایران پی برد. ‌‌ریگی در اعترافات خود به ارتباط با نیروهای امریکایی و عوامل ناتو و سازمان سیا اشاره کرد. ‌‌این آبروریزی برای ایالات متحده که همواره شعار حقوق بشر سر می‌داد، ‌‌به قدری سنگین بود که با غضب فراوان تنها راه خروج از عصبیت را تغییر فرمانده امریکایی در افغانستان دانست، ‌‌چراکه او در مراقبت از ریگی به عنوان مهره امریکایی‌ها موفق نبود. ‌

2- آزادسازی حشمت‌الله عطارزاده دیپلمات ربوده شده ایرانی در پاکستان که در اوایل سال جاری رخ داد، ‌‌یکی دیگر از مواردی است که به طور موازی قدرت اطلاعاتی ایران از یک طرف و ضعف و شکست دستگاه‌های امنیتی امریکا ‌‌و وابستگانش را از سوی دیگر اثبات می‌کند. ‌

3- و در نهایت آزادی شهرام امیری که سال گذشته در پی انجام مناسک حج از سوی سازمان‌های جاسوسی امریکا ‌‌و عربستان ربوده شد، ‌‌مدال افتخاری است که امروز بر سینه پاک سربازان گمنام امام زمان (عج) جای می‌گیرد. ‌‌

آزادی امیری که شاید خودش هم باور نمی‌کرد به این زودی پای در خاک وطن گذارد، ‌‌بیش از همه دستگاه‌های امنیتی و جاسوسی امریکا ‌‌را متحیر کرده است. ‌‌لذا آنان اگرچه امروز سعی دارند با موضوع دستگیری سه جاسوس روس که البته پس از هفته‌ها هنوز واقعیت و ماهیت آن معلوم نیست، ‌‌به نوعی مانور تبلیغاتی بدهند و سیستم‌های اطلاعاتی خود را قوی اعلام کنند، ‌‌اما ادامه اقدامات ناجوانمردانه آنان در ایران نشان دهنده آن است که امریکا ‌‌از اوج عصبانیت ناشی از شکست‌ها، ‌‌برای چندمین بار به جرزنی در عرصه سیاست روی آورده است. ‌

‌ حادثه زاهدان، بازی کثیف امریکا‌حال پاسخ به این پرسش آسان است که چرا چند ساعت پس از ورود پژوهشگر ایرانی به خاک میهن، ‌‌دو انفجار مهیب در زاهدان رخ می‌دهد. ‌بی‌‌تردید شکست‌های امریکا ‌‌در مسائل امنیتی و اطلاعاتی این سرخوردگی را برای آنان ایجاد کرده است که چطور با این هزینه‌های هنگفتی که سالانه برای جاسوسی صرف می‌کنیم، ‌‌اما نه فقط نتوانسته‌ایم جمهوری اسلامی 30 ساله را از پای درآوریم، ‌‌بلکه در برابر اراده این نظام قوی در منطقه خاورمیانه هر روز طعم تازه‌ای از شکست را می‌چشیم. ‌‌با این وصف طبیعی است که سرخوردگی‌های امریکا ‌‌بازی کثیفی همچون ترور را به بار آورد و آن شود که در زاهدان و مقابل مسجد جامع این شهر مشاهده شد. ‌‌از سوی دیگر در خون غلتیدن ده‌ها تن از شیعیان را می‌توان در دایره اهداف و عملیات روانی و تبلیغات سوء نظام سلطه برای راه‌اندازی دعواهای مذهبی و قومی در مناطق مرزی ایران گنجاند.نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت 9:34 | نظر بدهید


فعالیت صوفیانه به سبک صهیونیست ها!
فعالیت صوفیانه به سبک صهیونیست ها!

فرقه ضاله صوفیت در یکی از محله های کرج و در دل این شهر در حال انجام فعالیت گسترده ای است. 
 
در چند سال اخیر فرقه ضاله صوفی گری، علی اللهی در شهرهای مختلف در حال فعالیت بوده اند که در پی تخریب مسجد ضرار صوفیان در قم متحد می شوند و دست به تجمع گسترده می زنند که در این تجمع همه صوفیان کشور حضور فعالی داشتند که نهایت با دخالت نیروی انتظامی این شورش به اتمام می رسد.

دست اندرکاران این فرقه ضاله وقتی دیدند در شهر مقدس قم جایی برای فعالیت باقی نمانده تصمیم گرفتند مکان خود را تغییر دهند و به مکانی بروند که به پایتخت نزدیک تر باشد که در فتنه های آتی هم حضور موثری داشته باشند.

این فرقه در حال حاضر در یکی از محله های کرج که در دل این شهر واقع شده است در حال فعالیت هستند.

لازم به ذکر است این اشتباه همان اشتباهی است که مسوولین استان قم در سالهای گذشته انجام دادند و اجازه فعالیت این فرقه را دادند که منجربه یک شورش بزرگ در این شهر شد که اگر مسوولان کرج توجه لازم را نداشته باشند این حادثه با شدت بیشتری در این شهر تکرار خواهد شد.

در همین رابطه گزارش خبرنگار ما  نشان می دهد این فرقه اخیرا با استفاده از روش های صهیونیستی ، تصمیم به تصرف یک محله در کرج کردند وهمه ساکنین محل را با اذیت وآزار مجبور به فروش منزلشان کردند به طوری که مادر شهیدی که با دختر خود در آن محله سکونت می کرد و حاضر به فروش خانه نبودند چندین بار در شبانه روز مورد آزاد و اذیت قرار گرفتند که نهایتا در یک شب تاصبح که مورد آزار قرار می گیرند مجبور به فروش خانه و ترک آن محل می شوند.

مدتی پیش یکی از روحانیون قم نیز که قصد سخنرانی در این محله را داشت  با حضور حامیان این فرقه مواجه می شود و پس از درگیری تعدادی از همراهان این روحانی را مورد  ضرب و جرح قرار می دهند که موجب مجروح شدن تعدادی از آنها می شود.

گفته می شود تا به حال چندین مورد نسبت به وجود این گروهک غیرقانونی به مسئولین شهر هشدار مردمی داده شده است، ولی هیچ توجه ای از سمت و سوی مسوولین به این امر صورت نگرفته است.
 نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| در ساعت 13:47 | نظر بدهید


وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین
وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین


خانواده باقرزاده یک خانواده مشهدی است که تمام اعضای آن (حتی پدر و مادر پیر خانواده) عضو فعال سازمان منافقین بوده اند اما دو نفر از آنان از این سازمان جدا شدند: طاهره باقرزاده و محمد باقر باقرزاده.

محمد باقر باقرزاده پس از دستگیری در سال 1364 به دلیل جرایم ارتکابی و اجرای عملیات های گروهک تروریسیتی منافقین، محکوم به اعدام شد ولی با وجود این، در زندان تحت تأثیر قرار گرفته و متنبّه و تائب شد. او حتی در وصیتنامه اش (که چند دقیقه پیش از اعدام نوشته است) هم به این امر اشاره نموده است. این در حالی است که اگر او تحت شکنجه و ... از سازمان منافقین ابراز برائت کرده بود دیگر لحظاتی قبل از اعدام نمی بایست دوباره بر این امر تأکید کند چرا که بالاتر از سیاهی که رنگی نیست!

طاهره باقر زاده در کتاب خاطرات خود در باره این برادرش نوشته است که خیلی از افراد حاضر در تشکیلات [سازمان منافقین]، و به خصوص رهبری این جریان، محمد باقرزاده را خوب می شناسند. وی پس از دستگیری نه تنها اطلاعات مرا حفظ کرد و خانه محل استقرار خودش را نیز نداد که در حقیقت حتی کوچک ترین کار اطلاعاتی هم نکرد و در همه مقاطع پایبند به حفظ اصول و ارزشها بود. اما همین فرد، هنگام اعدام، در وصیتنامه اش، کتباً و بدون هیچ گونه لرزشی، با شهامت و اعتقاد راسخ می نویسد: مرگ بر رجوی.

طاهر باقرزاده سپس متن کامل این وصیت نامه خواندنی را درج کرده که به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
اشهد ان لا اله الّا الله و اشهد انّ محمداً رسول الله و اشهد انّ علی ولی الله و اشهد انّ تسع معصومین من ذریة حسین (علیه السلام) اولیاءالله سلام الله علیهم
وصیت نامه اینجانب محمد باقر باقرزاده
پدر و مادرم، در این آخرین لحظات عمر وصیتنامه ام را خطاب به شما می نویسم. در درجه اول از اینکه نتوانستم برای شما پسر خوبی باشم معذرت می خواهم و امیدوارم مرا ببخشید. من در طول عمرم سعی کردم حتی الامکان در جهت رضای خدا حرکت کنم، ولی به دلایل متعدد هر بار گرفتار اشتباهات و گمراهی هایی شدم ولی خدا را شکر که بالاخره برادران سپاه پاسداران را موجب و وسیله ای برای هدایت من قرار داد که با دستگیری ام از اوج ظلالت و گمراهی نفاق و شرک رهایی یافته و به سوی خورشید ولایت فقیه رهنمون شدم.
من همچنانکه در صحبت های قبلی ام به شما گفته بودم، مدتی بعد از دستگیری، از سازمان منافقین برگشته و به تدریج به لطف خدا به جمهوری اسلامی و ولایت فقیه معتقد شدم. در مورد سرنوشتم، شما هیچ کدورتی به دل نگیرید. به هر حال سرنوشت به دست خداست و اگر خیری در زندگی من بود، حتماً خداوند مرا زنده نگه می داشت. "عسی أن تکرهوا شیئاً و هو خیر لکم و عسی أن تحبوا شیئاً و هو شر لکم".
 شاید اعدام من وسیله ای برای مغفرت و آمرزش من باشد و به این ترتیب به رحمت لایتناهی خداوندی امید بیشتری داشته باشم.
شما هم صبر کنید که صبر به خاطر خدا اجر و پاداش زیادی دارد و از این بابت هیچ کدورتی نسبت به جمهوری اسلامی به دل نگیرید و بدانیدکه مسئول سرنوشت من دردرجه اول نفسانیات و هواهای نفسانی و اشتباهات خودم و در درجه بعد سازمان منافقین و در درجه اول رهبر خائن آن و شخص رجوی بوده است.
پدرم، اگر یادتان باشد یک شب در تیر ماه 60 در هنگام خروج با ماشین از منزل رضا در خیابان هدایت، با ماشین همسایه مقابل تصادف کردید و قرار شد که خسارت آن را بپردازیم که متأسفانه من دیگر نتوانستم بپردازم، به این خاطر برای آنکه دِینی به گردن من نباشد تقاضا دارم حتی الامکان به آن منزل مراجعه کرده و خسارت مربوطه را پرداخت کنید.
پدرم و مادرم شما از سوی من از هر کس که حقی به گردن من دارد حلال بودی بطلبید.
من تقاضا دارم در صورت امکان جسدم به مشهد مقدس انتقال یافته و در صحن [حرم مطهر] امام رضا (علیه السلام) دفن شود و یا در یکی از قبرستان های مشهد، و درغیر این صورت در قبرستان مسلمین (بهشت زهرا) یا محل دیگر.
پدرم و مادرم حتی الامکان هرگاه فرصتی پیدا کردید در بعد از ظهرهای جمعه برای من سوره الرحمن را تلاوت کنید. وسایل من شامل یک کیسه پلاستیک محتوی لباس هایم می باشد. حدود دو هزار تومان پول دارم که اگر حق تصرف برای من قائل هستید پول هایم را به عنوان کمک به جبهه بپردازید.
الله اکبر- خمینی رهبر- مرگ بر ضد ولایت فقیه- مرگ بر منافقین- مرگ بر رجوی
محمد باقر باقرزاده
2/2/1364 (اول شعبان 1405)»

طاهر باقر زاده سپس به مطلبی اشاره کرده است که نمونه ای است از میزان صداقت سازمان منافقین:
«وقتی در سال 64 کاظم [دیگر برادر خانواده که در همان وقت عضو شورای مرکزی سازمان منافقین و ساکن خارج از کشور بود] از من خواست تا شرحی از وضعیت محمد در همه ابعاد بنویسم، من وصیتنامه اش را برایش فرستادم و نوشتم "تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل". و جالب است که این موضوع در تشکیلات مطرح نمی شود، و با تمجید از محمد، به عنوان "یک مجاهد خلق پایبند به رهبری سازمان و اهداف آن" زندگی نامه اش را از رادیو مجاهد پخش می کنند و از او با نام شهید یاد می کنند.»
(قدرت و دیگر هیچ، خاطرات طاهره باقرزاده، انتشارات اطلاعات، صفحات182 تا 185)

نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| در ساعت 13:44 | نظر بدهید


درخواست‌های BBC از سفارت انگلیس در تهران
درخواست‌های BBC از سفارت انگلیس در تهران

کارگزاران دستگاه امنیتی انگلیس و بی‌بی‌سی دست نیاز خود را به سوی وزارت امور خارجه انگلیس دراز کرده و از سفارت خود در تهران تقاضاهایی داشته اند.

 با افشای نیت سوء دولت تونی بلر در خصوص اخبار دروغ مرتبط با ایران توسط سفیر سابق این کشور در تهران و همچنین کمبود اخبار ضد جمهودی اسلامی ایران در بنگاه شایعه پراکنی بی‌بی‌سی و شکست مأموریت‌های این رسانه‌ها در جنگ نرم علیه ایران، کارگزاران دستگاه امنیتی انگلیس و بی‌بی‌سی وادار شدند دست نیاز به سوی وزارت امور خارجه انگلیس دراز کرده و از سفارت خود در تهران بخواهند با جمع آوری اخبار اجتماعی و فرهنگی ایران دور تازه‌ای از خبرسازی و رخنه فرهنگی و ساختارشکنانه را در جامعه ایران بویژه جوانان و نوجوانان فراهم سازند.

در تقاضانامه‌ای که از سوی بی‌بی‌سی به وزارت امور خارجه انگلیس ارسال شده، پیگیری در بازار نشر ایران بویژه ترجمه، اخبار تئاتر و سینما بخصوص سیاه نمایی جامعه ایران پس از انقلاب، آسیب‌های اجتماعی، چالش های اقتصادی و حتی پوشش و رفتارشناسی نسل جوان ایران بصورت جدی مورد توجه قرار گرفته است.

حمایت از گروههای موسیقی زیرزمینی
بر اساس گزارش جهان، در این درخواست همچنین جمع آوری اخبار در خصوص گرایش به موسیقی و اشاعه فرهنگ غربی در ایران و خوانندگان جوان زیرزمینی نیز موزد توجه قرار گرفته و از سفارت خانه‌های انگلیس در کشورهای همسایه ایران بویژه کشورهای حوزه خلیج فارس خواسته شده است از ایرانیان مسافر و مقیم این کشورها بیشتر در خصوص بافت ها فرهنگی و اجتماعی ایران اطلاعات جمع آوری شود.

رخنه در دانشگاهها و نشریات دانشجویی
رخنه هرچه بیشتر به دانشگاه‌های ایران، توجه به نشریات دانشجویی و شکار اطلاعات از طریق اینترنت با حیله‌های تازه و فراتر از آن بدست آوردن فیلم‌های کوتاه جوانان ایرانی و فیلم‌های مستند از دیگر تقاضاهای بی‌بی‌سی از دستگاه دیپلماسی انگلیس در ایران است.
اخیراً بی‌بی‌سی فارسی با افزایش نگاه خود به مسایل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران فصل تازه‌ای از تخریب و توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده است.
شایان ذکر است، در جریان فتنه پس از انتخابات یکی از مسؤولین مهم سفارت انگلیس در تهران در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی ایران بشدت فعال بوده و در این راه گروهی از اتباع ایران را به استخدام خود درآورده بود. با این وجود با تنگ شدن حلقه‌های جاسوسی مرتبط با انگلیس و در هم شکستن جریان فتنه، فرافکنی دستگاه شایعه پراکنی لندن اکنون به اوهام و خیالات منتهی شده است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه بیست و ششم تیر 1389| در ساعت 13:43 | نظر بدهید


ماموریت جدید مسجد جامعی برای اصلاح طلبان
ماموریت جدید مسجد جامعی برای اصلاح طلبان

شنیده ها حاکی ازآن است که نفوذ به بیوت مراجع و علما به عنوان راهبرد اصلی اصلاح طلبان در شرایط کنونی مطرح شده است.

بنابراین گزارش جریان تندرو اصلاحات مراجع را به سه دسته تقسیم کرده است؛یک دسته از مراجع پیر مردهایی هستند که از روی هم رساله چاپ می کنند و در مسائل سیاسی دخالت نمی کنند، دسته دوم هم مراجعی هستند که بر علیه اصلاح طلبان و جنبش سبز موضعگیری می کنند. دسته سوم مراجع هم کسانی هستند که همراه با جنبش سبز و اصلاحات می باشند .

در همین راستا و با توجه به نیاز جریان اصلاحات به حمایت مراجع از آنها تصمیم گرفته شده احمد مسجد جامعی از اعضای شورای شهر که به لحاظ سوابق فردی و خانوادگی از شرایط مناسبی برای مذاکره و برخورد با علما برخوردار می باشد بعنوان مذاکره کننده با علما و مراجع سفرهایی به بیوت این افراد در قم و شهرهای مختلف داشته باشد.

گفته می شود نفوذ و جذب مراجع به هرقیمتی از ماموریتهای تعریف شده برای این فرد می باشد.