نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه سی ام مرداد 1389| در ساعت 22:52 | آرشیو نظرات


کروبی مثل زن بابا است؛ موسوی هم نخود سیاست است!
کروبی مثل زن بابا است؛ موسوی هم نخود سیاست است!
سایت خودنویس با اشاره به سخنان اخیر کروبی که تلاش کرده تا خود را پیرو بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معرفی کند، نوشته است: به هر حال وقتی مامان نیست باید با زن بابا ساخت.

به گزارش گروه پاتوق شیشه ای «شبکه خبر دانشجو»، یک سایت مخالف جمهوری اسلامی ایران که توسط یک طنزپرداز سابق نشریات اصلاح‌طلب تاسیس شده، مهدی کروبی را «زن بابا»ی جریان فتنه دانسته است!

سایت خودنویس با اشاره به سخنان اخیر کروبی که تلاش کرده تا خود را پیرو بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معرفی کند، نوشته است: از آنجایی که ما در سیاست به جای آرمانی اندیشیدن و آرمان‌خواه بودن ناچاریم عملیاتی بیاندیشیم و هدف عملی را مرحله به مرحله تعقیب کنیم فعلاً ناچاریم با این رهبران بسازیم و خود آنها را بسازیم؛ به هر حال وقتی مامان نیست باید با زن بابا ساخت.

این سایت در ادامه مطلب خود هم به سایر حامیان میرحسین موسوی و مهدی کروبی حمله کرده و آنان را به تمسخر گرفته است.

به عنوان مثال، وزیر ارشاد مهاجرانی را «دماغ پینوکیو» نامیده و از نحوه نگارش معصومه قمی (مسیح علینژاد) به «یک انشای دخترانه سوم دبستان» تعبیر کرده است.

خودنویس همچنین آقای موسوی را «نخود سیاست» نامیده است!


نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 17:18 | نظر بدهید


آدرس جلسات فتنه گران

عوامل میدانی فتنه گران به بهانه کلاس های تفسیر مشغول برنامه ریزی برای ادامه فتنه گری ها ی خود می باشند.

چندی پیش برخی از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت اقدام به برپایی جلسه ای محفلی در حسینیه بیت الزهرا(س) در ولنجک کرده اند.

این افراد که از اعضای انجمن های اسلامی دانشگاه های تهران، علامه و امیرکبیر هستند و در آشوب های پس از انتخابات در دانشگاه های تهران نقش آفرین بودند، اخیرا به بهانه تفسیر نهج البلاغه و دعای کمیل در حسینیه بیت الزهرا گرد هم می آیند و در خصوص آخرین تحولات سیاسی جامعه رایزنی نمود .

گفته می شود این افراد قصد دارند مرحله جدیدی از فتنه را در زمان آغاز به کار دانشگاه ها برنامه ریزی نمایند.

بیشتر افراد حاصل در این جلسه از شاخه روشنگری طیف دفتر تحکیم وحدت می باشند و این برنامه بصورت هفتگی برگزار می گردد.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 17:10 | نظر بدهید


دلسوزی بی‌بی‌سی فارسی برای روزه‌خواران ایرانیدلسوزی بی بی سی فارسی برای روزه خواران


بی‌بی‌سی فارسی در یکی از گزارشات اخیر خود تحت عنوان "آیا ماه رمضان به اهرم فشار حکومت در ایران بدل شده است؟" اقدام به دلسوزی برای روزه‌خواران ایرانی کرده است.

شبکه بی‌بی‌سی فارسی با تحت الشعاع قرار دادن تقارن ماه مبارک رمضان با اجرای طرح امنیت اجتماعی و به سبب وجود این طرح در برخورد با روزه‌خواران، سعی در آن دارد تا روزه‌خواری را تبدیل به یک امر سیاسی کند تا از این طریق مصادره به مطلوبی از این فضاسازی رسانه‌ای برای خود داشته باشد.

در ادامه این فضاسازی رسانه‌ای، گزارشکر خوش ذوق (البته بخوانید متوهم) این برنامه با جوانی مصاحبه می‌کند که هیچ تصویری از وی مشاهده نمی‌شود و فقط صدای او موجود می‌باشد و این جوان مدعی می‌شود که سال گذشته به دلیل روزه‌خواری توسط نیروی انتظامی بازداشت شده و بعد از تعدادی" بشین، پاشو" رفتن، آزاد شده است.

این در حالی است که مطابق ماده 638 قانون مجازات اسلامی "هرکس علناً در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می‌شود."

فضاسازی و سیاسی کردن یکی از واجبات دین اسلام، یکی دیگر از کارکردها و القائات رسانه‌های معاند در قبال جمهوری اسلامی ایران است که خواسته آنها این است که با حلول ماه مبارک رمضان رنگ و بویی سیاسی-امنیتی به این ماه مبارک ببخشند.

با آنکه نیروی انتظامی هشدارهایی را به روزه‌خواران در این ماه مبارک داده است اما بی‌بی‌سی فارسی سعی دارد به مخاطبان آن‌طور القاء کند که روزه‌خواری یک امر شخصی است و نظام حق برخورد با روزه‌خواران را ندارد.

البته ای کاش بی‌بی‌سی فارسی تکلیف روزه‌دارانی که این روزه‌خواران را در انظار عمومی مشاهده می‌کنند، نیز روشن می‌کرد!نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 13:32 | نظر بدهید


تبعیت از حکم ولی فقیه بر مراجع تقلید واجب است

آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا ء:تبعیت از حکم ولی فقیه بر مراجع تقلید هم واجب است
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به این استفتاء که آیا تبعیت از حکم حکومتی ولی فقیه بر مراجع تقلید واجب است یا نه گفت: آری، واجب است.
به گزارش شبکه ایران، آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به 3 استفتاء درباره مفهوم و جایگاه ولایت فقیه، فتوای خود را به شرح ذیل بیان کردند.
سؤال: بیان می شود که ولی فقیه دارای شأن اداره جامعه اسلامی از میان شئون ائمه(ع) می باشد، سؤال من این است که آیا این مطلب نوعی ورود به حریم ائمه(ع) نمی باشد؟
جواب: ما معتقدیم اداره شئون جامعه اسلامی باید از سوی خداوند که خالق همه انسانهاست اجازه داده شود. (هرچند پذیرش مردم، وسیله پیشرفت این هدف است) و نیز معتقدیم که ولی فقیه نماینده امام عصر «علیه السلام» در زمان غیبت است.
سؤال: آیا تبعیت از حکم حکومتی ولی فقیه بر مراجع تقلید هم واجب است؟
جواب: آری، واجب است.
سؤال: در صورتی که در زمینه سیاسی یا اجتماعی، حکمی از جانب رهبری جهت عامه شیعیان صادر شود آیا برای مقلدان دیگر مراجع تکلیف می آورد؟ در زمینه های دیگر چطور و چرا؟
جواب: در مسائل حکومتی، حکم ولی فقیه ] بر همگان[ مطاع است.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 13:2 | نظر بدهید


محاکمه نکردن موسوی لندن را خسته کرده است!
محاکمه نکردن موسوی لندن را خسته کرده است!
سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده که نظام، نه تنها با جنگ فیزیکی بلکه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این کارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است.
ارگان حلقه ماسونی لندن به ارزیابی دلایل عدم دستگیری سران فتنه سبز پرداخت و تصریح کرد: سران این جریان، جنبش را به بیراهه هدایت کردند.

جرس که توسط مهاجرانی و کدیور و م- هاشمی مدیریت می شود، نوشت: چرایی عدم دستگیری رهبران جنبش سبز در روزهای ابتدایی و همچنین پس از وقایع روزهای عاشورا ]9دی[ و 22بهمن می باشد. تیم های امنیتی و اطلاعاتی مدت بسیار مدیدی است که با مطالعه حوادث بلوک شرق تدارک وسیعی برای برخورد با مخالفان دیده است.

جرس می افزاید: بسیاری معتقدند دستگیری این عده موجب فشارهای خارجی می شود. اما سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده که نظام، نه تنها با جنگ فیزیکی بلکه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این کارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است. تجربه سال گذشته نشان می دهد که حاکمیت در قلع و قمع اپوزیسیون تردیدی به خود راه نمی دهد و هیچ هراسی ندارد که با تمام نیرو زهر چشم بگیرد. هرچند دولت ترجیح می دهد آزادی سران مخالفان را نشانه صبر و تحمل خود بداند اما حاکمیت معتقد است باید مرکز اصلی فرماندهی و کنترل مخالفان را تا حدودی آزاد بگذارد تا در هنگام اتفاقات خاص بتواند از طریق فشار بر آنها مسیر جنبش را به کنترل درآورد. به هر حال وضعیت فعلی ملال آور شده است.

این سایت ضدانقلابی تکثر اپوزیسیون را نقطه قوت خواند اما نوشت: شاید همین نقطه قوت در صورت عدم شفافیت و بحث و بررسی دقیق و روشن بتواند بزرگ ترین نقطه ضعف و پاشنه آشیل جنبش به حساب آید. از نگاه آنها موسوی باید در بیرون زندان به فرسایش درآید تا اینکه در زندان از او یک قهرمان ساخته شود. موضوع جنگ 8 ساله، اعدام های سال 67، قانون اساسی و آیت الله خمینی، مهم ترین دامی است که سران جنبش را در مقابل برخی از هواداران قرار می دهد.
جرس نوشت: اینکه ]گفته شود[ موسوی رهبر نمادین جنبش سبز است و هواداران باید بدون درنظر گرفتن بیانیه ها و منشور جنبش سبز دست به اقدام بزنند در واقع نشان از هدایت موج مخالفان به بیراهه است. تردیدی نیست که بسیاری از ایرادات وارده به جنبش به خصوص موسوی، ناشی از عدم درک صحیح از وضعیت مکانی و زمانی رهبران جنبش است.

فراز اخیر انتقاد جرس احتمالا ناظر به سخنان دیروز موسوی است که مدعی شده بود سبزها برای راهپیمایی و تظاهرات منتظر من و امثال من نخواهند بود. این اظهارات در حالی عنوان شد که موسوی پیش از این در آستانه 22خرداد مدعی شده بود حاکمیت از طریق میدان دادن به تظاهرات خیابانی دنبال دام گستری و تشدید خشونت و سرکوب است بنابراین راهپیمایی 22خرداد لغو می شود. ظاهرا با سپری شدن 2 ماه از ماجرا و انبوه ملامت هایی که متوجه کروبی و موسوی شد، حیرت این دو شدت گرفته و هوس «خیابانی شدن» به سرشان زده است و البته به خیال خودشان، بدون هزینه و یا گم و گور کردن رد پای خود.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 12:25 | نظر بدهید


حلقه اتصال جریان فتنه با اوین را افشاشد
کلمه، حلقه اتصال جریان فتنه با اوین را افشا کرد!
 سایت رسمی میرحسین موسوی، هویت حلقه رابط ضدانقلاب با زندان اوین را افشا کرد.
 
 سایت "کلمه" ضمن انتشار مطلبی که آن را "نامه زندانیان سیاسی اوین" نامیده، به سوالی که در زمینه نحوه رسیدن این نوع نامه‌ها به دست سایت های ضد انقلاب مطرح شده، پاسخ داد.

این سایت، مدعی شده که این نامه‌ها توسط "یاران گمنام جنبش سبز در زندان اوین" به دست گردانندگان کلمه رسیده است!

کلمه توضیح بیشتری درباره این "یاران گمنام" نداده است.

اما سایت رسمی میرحسین در شرایطی این ادعای جالب را مطرح کرده است که این سایت و دیگر رسانه های ضد انقلاب در هفته های اخیر نامه و بیانیه های مختلفی را منتشر کرده و آن را به زندانیان فتنه 88 منتسب دانسته اند.

محتوای این نامه ها طرح ادعاهایی علیه مقامات قضایی و مسئولان زندان ها بوده است؛ محافل سیاسی و رسانه ای حامی فتنه هم با استناد به این نامه ها اقدام به جوسازی علیه مسئولان و نظام کرده اند.

در همین حال منابع داخلی معتقدند که این نامه ها از سوی عوامل فتنه در بیرون از زندان نوشته می شود؛ به همین دلیل است که گفته می شود ادعای امروز کلمه بیشتر برای توجیه موضع گیری های سران فتنه و رسانه های همسو علیه نظام  است که بخشی از آن بر پایه نامه های مذکور صورت می گیرد.

کلمه پیش از این هم مدعی شده بود که جمعی از افراد حامی آقای موسوی در خبرگزاری ایسنا، نتایج یک نظرسنجی محرمانه را در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند که در آن اعلام شده محبوبیت رئیس جمهور به شدت کاهش یافته است.

البته کمتر از چند ساعت بعد، کذب بودن این ادعا روشن شد.نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 12:23 | نظر بدهید


جلسه «شورای هماهنگی فتنه» در منزل مرد خاکستری

جلسه «شورای هماهنگی فتنه» در منزل مرد خاکستری

نشستی محفلی تحت پوشش مراسم افطاری با حضور برخی تصمیم گیرندگان جریان فتنه و با هدف تشریح برنامه های این جریان در ماه مبارک رمضان، پنجشنبه شب در منزل مرد خاکستری اصلاحات در شمال تهران برگزار  شد.

 این جلسه افطاری با حضور قریب به 200 نفر از فعالان جریان اصلاحات و همچنین دو تن از سران فتنه برگزار شد.

در این نشست محفلی، در خصوص بدنه از دست رفته جریان موسوم به سبز و برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت ماه رمضان برای احیای بدنه اجتماعی اصلاح طلبان، بحث و تبادل نظر گردید.

گفتنی است، اختلافات برخی چهره های اصلی این جریان باعث شده است تا یکی از سران فتنه به این بزم شبانه دعوت نشود.

گفته می شود عدم دعوت از این چهره برجسته منتسب به اصلاح طلبان دلخوری شدید وی را به همراه داشته است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت 11:53 | نظر بدهید


طرح 5 ساله CIAبرای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران
طرح 5 ساله CIAبرای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران
به موجب تصمیمات تازه سی.آی.ای، تحلیلگران اطلاعاتی این سازمان برای نخستین بار، در محل فعالیت افسران عملیاتی اطلاعاتی مشترکا به فعالیت خواهند پرداخت.
سازمان سیا در برنامه‌ریزی پنج ساله در نظر دارد تغییرات اساسی در نحوه مبارزه با تروریسم، سلاح‌های نامتعارف و تهدیدهای سایبری به عمل آورد.

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا "سی.آی.ای" بزودی طرحی را به اجرا می‌گذارد که بر پایه آن در پنج سال آینده دگرگونی‌های اساسی در عملکرد این سازمان در رابطه با مبارزه تروریسم، سلاح‌های نامتعارف و نیز تهدیدهای سایبری به عمل خواهد آمد.

به موجب تصمیمات تازه سی.آی.ای، تحلیلگران اطلاعاتی این سازمان برای نخستین بار، در محل فعالیت افسران عملیاتی اطلاعاتی مشترکا به فعالیت خواهند پرداخت.

یکی از مقامات سیا در این رابطه گفته است: آمریکا انتظار دارد که با اجرای طرح تازه سازمان اطلاعات مرکزی خود، در کیفیت و کمیت فعالیت‌های این سازمان اطلاعاتی در رابطه با کشورهائی مانند ایران تغییرات اساسی رخ دهد تا سی.آی.ای بیش از گذشته بتواند رهبری سیاسی آمریکا را از تحولات و رویدادهای کشورهائی مانند ایران آگاه کند.

به گفته این مقام آمریکایی، طرح تازه سی.آی.ای با میلیون‌ها دلار بودجه اضافی به اجرا درخواهد آمد.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 19:20 | نظر بدهید


اعمال فشار فتنه گران به قوه قضاییه برای شکایت از سربازان گمنام امام زمان(عج)
اعمال فشار فتنه گران به قوه قضاییه برای شکایت از سربازان گمنام امام زمان(عج)

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شکایت فتنه‌گران از مسئولان امنیتی را فرافکنی عنوان کرد و گفت: فتنه گران برای اعمال فشار به قوه قضاییه به شکایت از سربازان گمنام امام زمان(عج) روی آورده اند.
/**/

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و دشت مغان و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در واکنش به نامه جمعی از سران فتنه سبز به قوه قضائیه مبنی بر شکایت از مسئولان امنیتی و سربازان گمنام امام زمان(عج)، اظهار داشت: یکی از دلایل عمده عنوان سران فتنه بر این افراد این است که در اطراف آنها افرادی از دایره افراطیون مشارکت و سازمان مجاهدین قرار گرفتند.

وی افزود: ‌متاسفانه علی‌رغم هشدار پی‌درپی و عدم توجه این افراد به هشدارها، مصیبت‌ها و هزینه‌های میلیاردی بر نظام تحمیل شد.

این نماینده مجلس هشتم قصد اصلی این افراد که اقدام به نوشتن این نامه‌ها می‌کنند را مظلوم‌نمایی عنوان کرد.

اسماعیلی در ادامه گفت‌وگوی خود به خبرنگار فارس گفت:‌ از افرادی که با دیدگاهی مبنی بر اینکه این نظام نمی‌تواند دوام داشته باشد و باید برای آن تدبیری اندیشیده شود، وارد عمل می‌شوند نباید انتظاری بیش از نوشتن اینگونه شکایات و اطلاعیه‌ها، داشت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه وظیفه ذاتی وزارت اطلاعات رسیدگی به اقدامات قانون‌شکنان است، خاطرنشان کرد: نامه اخیر این افراد به قوه قضائیه علیه سربازان گمنام امام زمان(عج) که از جان خود برای دفاع از شرف نظام می‌گذرند و از هرگونه جناح‌بازی مبرا هستند؛ ظلم دیگری بر نیروهای ارزشی ماست.

اسماعیلی همچنین یادآور شد: ‌این افراد با زیر سؤال بردن اقدامات ارزشی سربازان گمنام امام زمان می‌خواهند به ما آسیب برساند.

نماینده گرمی در مجلس این موضوع را نوعی فرافکنی دانست و گفت: ‌قوه قضائیه باید در این زمینه قاطعانه برخورد و عمل کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی خاطرنشان کرد: اگر قوه قضائیه با کسانی که در فتنه اخیر به نظام آسیب زدند برخورد نکند تکرار این اتفاقات بعید نیست.

وی افزود: قوه قضائیه باید در این زمینه قاطعانه برخورد کند تا اطمینان مردم به این قوه جلب شود چراکه درحال حاضر که انتظارات از قوه قضائیه برآورده نشده است.

اسماعیلی ادامه داد:‌ ملت ما منتظرند با افرادی که با اقدامات سیاسی مقابل مردم ایستاده‌اند برخورد شود ولی متاسفانه گاهی دیده می‌شود برخوردی حتی در حد یک احضار نیز با برخی از آنها صورت نگرفته است.

این نماینده مردم هشتم خاطرنشان کرد: برخی می‌خواهند با اعمال فشار بر قوه قضائیه کاری کنند که این قوه گناهان آنها را نادیده بگیرد ولی امیدواریم قوه قضائیه هوشیار و هوشیارتر در این زمینه اقدام کند.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 12:8 | نظر بدهید


اقدامات عناصر فتنه در دوران مرخصی برای به چالش کشاندن نظام است
اقدامات عناصر فتنه در دوران مرخصی برای به چالش کشاندن نظام است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: افرادی که با فتنه بعد از انتخابات به دنبال به چالش کشاندن نظام بودند اکنون نیز در دوران مرخصی با اقدامات خود به دنبال فرافکنی و تاثیر بر افکار عمومی هستند.
/**/
نیره اخوان‌بیطرف، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس "توانا " در خصوص اقدامات برخی از عناصر اغتشاشات اخیر که در دوران مرخصی نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهند، گفت: این افراد در دوران مرخصی سعی می‌کنند با فرافکنی و تاثیر بر افکار عمومی، نظام را با چالش روبرو کنند.

وی ادامه داد: این عده در دوران بعد از انتخابات به دنبال ایجاد مشکل برای نظام بودند و اکنون نیز که در مرخصی هستند، برای از بین‌بردن نتایج فعالیت‌های‌ خود انرژی بسیاری را از درون نظام مصرف می‌کنند.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه این افراد دشمن اسلام هستند و باید مجازات شوند، اظهارداشت: این افراد به هنگام تحریک اغتشاشگران عاقل و بالغ بودند و عمل آنها با فهم کامل انجام می‌شد.
وی با جدا کردن حساب افراد فریب خورده و فریب داده شده در اغتشاشات پس از انتخابات، افزود: با افرادی که در راس رهبری فتنه بودند نمی‌توان با رافت برخورد کرد و تخفیف شامل حال کسانی است که از سران اغتشاشات نبودند.
اخوان‌بیطرف با اشاره به اینکه قوه قضائیه با توجه به مصلحت کشور با سران فتنه برخورد می‌کند، اظهار داشت: سران فتنه با مجازات از طرف مردم، روز به روز عاجزتر شده‌اند، در صورتی که اگر بازداشت می‌شدند مظلوم نمایی می‌کردند.
نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 12:7 | نظر بدهید


پاتوق اصلاح طلبان سنتی در ماه رمضان
پاتوق اصلاح طلبان سنتی در ماه رمضان

/**/


رئیس کمیته صیانت از آرای ستاد میرحسین برای کمک به کروبی وارد کار شد!
شنیده های موثق حاکی است علی اکبر محتشمی که در انتخابات سال گذشته به عنوان دبیر کمیته صیانت از آرا در ستاد میرحسین فعالیت می کرد اخیرا به همراه برخی دوستان سنتی کروبی دیداری با وی کرده و به کروبی پیشنهاد کرده که زیر زمین منزلم (معروف به حسینیه الزهرا در ولنجک) در ماه رمضان در اختیار شماست و مراسم سخنرانی و جلسات افطار را می توانید در این مکان برگزار کنید.  طبق مذاکرات به دست آمده از این جلسه قرار شده در ماه رمضان مکان مورد نظر محتشمی به پاتوق کروبی و موسوی و اصلاح طلبان تبدیل شود و از سایر اماکن دیگر مانند مسجد امام صادق در فلکه صادقیه و مسجد الهادی در خیابان دماوند هم برای جمع و جور کردن اصلاح طلبان و برگزاری جلسات سیاسی در پوشش ماه رمضان استفاده شود.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 12:6 | نظر بدهید


پدرم توالت فرنگی ندارد!
 پدرم توالت فرنگی ندارد!


فرزند یکی از محکومان حوادث پس از انتخابات از نبودن توالت فرنگی در زندان پدرش انتقاد کرد!
یکی از شگردهای بستگان نزدیک متهمان و محکومان حوادث پس از انتخابات سال گذشته این است که مرتب به دروغ ادعا می کنند که وضعیت زندانی مورد نظر آنها در زندان نامطلوب است و به آنها خیلی سخت می گذرد!
مهدی سحرخیز پسر عیسی سحرخیز که از محرکان اصلی حوادث سال گذشته بود و با اهانت ها و طرح ادعاهای دروغین به ملتهب شدن فضای سیاسی کمک می کرد با طرح ادعاهای دروغ برای نجات پدرش از چنگ قانون دست به کار شده است. وی در مصاحبه ای با جرس سایت حامی موسوی ادعا کرده شرایطی که در زندان هست اصلا مناسب نیست نه رختخواب مناسب و نه توالت فرنگی و سایر مسائل. مهدی سحر خیز به پیروی از مرادش میرحسین و بدون در نظر گرفتن این مطلب که دروغگو کم حافظه است در این مصاحبه از یک طرف ادعا کرده که هیچ اطلاع دقیقی از وضعیت پدرش در زندان ندارد اما در جملات بعدی ادعا کرده پدر من مریض است و چند روزی است قادر به حرکت نیست و نیاز به پزشک دارد. آقازاده عیسی سحرخیز که معلوم نیست در خارج از کشور چگونه آخرین وضعیت پدرش در زندان را چک می کند ادعا کرده پدرم20  کیلو وزن کم کرده و چون58  سال از سن او می گذرد باید به سرعت در خارج از زندان مداوا شود.
شیوه ای که پسر فراری عیسی  سحرخیز پیشه کرده درست مانند مدل همسر مصطفی تاج زاده است که مرتب ادعا می کرد همسرم در زندان دچار دیسک کمر شده است و باید معالجه شود اما وقتی به تاج زاده مرخصی دادند فراموش کرد حتی از باب مصلحت به پزشک مراجعه کند و این روزها تعزیه گردان محافل افراطیون اصلاح طلب شده و مرتب در حال طراحی نقشه است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 12:5 | نظر بدهید


پایان نمایش اعتصاب غذا
 پایان نمایش اعتصاب غذا

15 دروغگوی افراطی از اینکه میرحسین به آنها اجازه غذا خوردن داده تشکر کردند!
در هفته های اخیر در رسانه های حامی میرحسین ادعا می شد که تعدادی از زندانی هوادار جنبش سبز به بهانه نداشتن امکانات دست به اعتصاب غذا زده اند البته تاکنون اسمی از این قهرمانان نازک نارنجی برده نشده که معلوم شود که آیا چنین افرادی از مادر متولد شده اند یا نه؟
میرحسین به عنوان فردی که عامل زندانی شدن این مدعیان بود هفته گذشته در پیامی از این مدعیان اعتصاب غذا خواست اعتصاب خود را بشکنند و این قهرمانان مقاوم هم از خدا خواسته بلافاصله به ندای میرحسین لبیک گفته و سر سفره نشستند.
در فضا سازی جدیدی که آغاز شده، این مدعیان اعتصاب غذا نام یاران گمنام جنبش سبز روی خود گذاشته و در پیامی از ملت ایران تشکر کرده اند. در بخشی از این نامه خنده دار این مدعیان اعتصاب غذا سردمداران روی صحنه و پشت صحنه جنبش سبز را معرفی کرده اند. در این نامه آمده ما از بزرگ جنبش سبز میرحسین موسوی، کروبی، عبدالله نوری، عزت سحابی، پیمان، ابراهیم یزدی و زهرا رهنورد که از ما خواسته اند اعتصاب غذا را پایان دهیم پیروی می کنیم. انتشار این نامه بیانگر این واقعیت است که عناصری چون کروبی و میرحسین سال ها خود را به عنوان یاور امام جا زده بودند در پشت صحنه با عناصر مطرود امام فالوده می خورند.
این نمایش سیاسی با عنوان اعتصاب غذا پایان یافت و سایت خودنویس از حامیان موسوی بخشی از نظرات کاربران در این باره را منتشر کرده است. یکی ازحامیان موسوی به این افراد مدعی اعتصاب غذا نوشته «آخه شما که این کاره نیستید چرا شروع می کنید که بعد بخواهید برای تمام کردن آن به بهانه نامه نگاری این و آن منت بگذارید!»
یک کاربر سایت خودنویس نوشته بعد از این اعتصاب غذا که کردید به محض بیرون آمدن ویزا و پناهندگی و درآمد و شغل در صدای آمریکا، رادیو فردا و بی بی سی و... در آن طرف آب برای شما تامین می شود!نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه بیست و یکم مرداد 1389| در ساعت 12:4 | نظر بدهید


ناگفته هایی درباره دفتر خیانت محمد خاتمی

ناگفته هایی درباره دفتر خیانت محمد خاتمیاینجا بهترین مکان برای ارتباط خاتمی با آمریکا است

این چهره نزدیک به خاتمی می گوید:" در دیداری که با سفیر سوئیس داشتم از او در مورد آقای خاتمی و دیدارهایش پرسیدم که در جواب گفت :آقای خاتمی وقتی به ژنو می آید کاری به ما ندارد و به کارهای خودش می پردازد . نکته مهمی که به آن اشاره کرد و گفت : اوباما که رئیس جمهور شده و آقای خاتمی هم قصد کاندیداتوری دارد


سید محمد خاتمی که این اواخر ظاهرا اختلافاتش با دیگر سران فتنه به شدت بالا گرفته است و در صدد پیدا کردن راهی جدید برای باز سازی چهره اصلاح طلبان و راه اندازی جریانی دوباره برای انجام ماموریت شکست خورده آنها در صددنشان دادن چهره ای موجه برای مثلا بازگشت به نظام میباشد؛ در آستانه انتخابات سال 88 دفتری در شهر ژنو در کشور سوئیس راه اندازی کرد که هدف نهایی فعالیت آن ارتباط گیری با آمریکا و جذب برخی منابع مالی بود.

 به گفته یکی ازنزدیکان خاتمی دفتر ژنو برای مقدمه سازی انتخابات سال 88 بود و پول های گوناگونی که به بهانه گفتگوی تمدن ها از افراد و کشورهای مختلف گرفته می شد برای انتخابات بوده است .
یک منبع آگاه امنیتی در همین راستا گفت: بر اساس اسناد موجود برخی عناصر فتنه بدون شک با خارج از کشور در ارتباط هستند و این موضوعی است که به اثبات رسیده است. جالب این است که برخی از فرزندان آقایان نامه رسان سرویس MI6 انگلیس هستند و برای آقایان نامه میبرند و میآورند.
وی افزود: یکی از بازداشت شدگان که از نزدیکان خاتمی است در اعترافات خود به دفتر ژنو وی اشاره میکند و میگوید: بارها به خاتمی گفتیم که این دفتر مشکل ساز میشود اما توجهی نکرد. وی ادامه میدهد: یکبار در هواپیما نظر سفیر سوئیس در خصوص دفتر خاتمی در ژنو را پرسیدم که ایشان گفت که این دفتر بهترین مکان برای ارتباط خاتمی با آمریکا و غرب است.
خاتمی هر زمان که به دفتر ژنو میرفت با آقایان رسام، بهنود، خانم کاملیا انتخابی فر و شیلر   ملاقات میکرد.وی هر موقع که آنجا می رفت، ساعتها با این افراد پشت درهای بسته جلسه داشته است.
این منبع آگاه افزود: تمام مشاورین مرکز گفتگو تمدن ها با دو مسئله مخالف بودند : 1- گرفتن پول از خارج کشور برای مرکز 2- افتتاح دفتر در ژنو . خاتمی با افتتاح ژنو اهدافی را دنبال می کرد که مهمترین آنها رابطه با آمریکا ، ارتباط بیتشر با داووس و شخصی بنام "شواد" ،‌رئیس برگزاری داووس که ارتباط دوستانه ای با خاتمی داشت .
وی افزود:این چهره نزدیک به خاتمی می گوید:" در دیداری که با سفیر سوئیس داشتم از او در مورد آقای خاتمی و دیدارهایش پرسیدم که در جواب گفت :آقای خاتمی وقتی به ژنو می آید کاری به ما ندارد و به کارهای خودش می پردازد . نکته مهمی که به آن اشاره کرد و گفت : اوباما که رئیس جمهور شده و آقای خاتمی هم قصد کاندیداتوری دارد ؛‌این دفتر گفتگوی تمدن ها مکان خوبی برای همکاری این 2 نفر خواهد بود"