نوشته شده توسط | لینک ثابت |شنبه سی ام مرداد 1389| در ساعت22:52 | آرشیو نظرات


کروبی مثل زن بابا است؛ موسوی هم نخود سیاست است!

کروبی مثل زن بابا است؛ موسوی هم نخود سیاست است!
سایت خودنویس با اشاره به سخنان اخیر کروبی که تلاش کرده تا خود را پیرو بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معرفی کند، نوشته است: به هر حال وقتی مامان نیست باید با زن بابا ساخت.

به گزارش گروه پاتوق شیشه ای «شبکه خبر دانشجو»، یک سایت مخالف جمهوری اسلامی ایران که توسط یک طنزپرداز سابق نشریات اصلاح‌طلب تاسیس شده، مهدی کروبی را «زن بابا»ی جریان فتنه دانسته است!

سایت خودنویس با اشاره به سخنان اخیر کروبی که تلاش کرده تا خود را پیرو بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معرفی کند، نوشته است: از آنجایی که ما در سیاست به جای آرمانی اندیشیدن و آرمان‌خواه بودن ناچاریم عملیاتی بیاندیشیم و هدف عملی را مرحله به مرحله تعقیب کنیم فعلاً ناچاریم با این رهبران بسازیم و خود آنها را بسازیم؛ به هر حال وقتی مامان نیست باید با زن بابا ساخت.

این سایت در ادامه مطلب خود هم به سایر حامیان میرحسین موسوی و مهدی کروبی حمله کرده و آنان را به تمسخر گرفته است.

به عنوان مثال، وزیر ارشاد مهاجرانی را «دماغ پینوکیو» نامیده و از نحوه نگارش معصومه قمی (مسیح علینژاد) به «یک انشای دخترانه سوم دبستان» تعبیر کرده است.

خودنویس همچنین آقای موسوی را «نخود سیاست» نامیده است!نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت17:18 | نظر بدهید


آدرس جلسات فتنه گران


عوامل میدانی فتنه گران به بهانه کلاس های تفسیر مشغول برنامه ریزی برای ادامه فتنه گری ها ی خود می باشند.

چندی پیش برخی از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت اقدام به برپایی جلسه ای محفلی در حسینیه بیت الزهرا(س) در ولنجک کرده اند.

این افراد که از اعضای انجمن های اسلامی دانشگاه های تهران، علامه و امیرکبیر هستند و در آشوب های پس از انتخابات در دانشگاه های تهران نقش آفرین بودند، اخیرا به بهانه تفسیر نهج البلاغه و دعای کمیل در حسینیه بیت الزهرا گرد هم می آیند و در خصوص آخرین تحولات سیاسی جامعه رایزنی نمود .

گفته می شود این افراد قصد دارند مرحله جدیدی از فتنه را در زمان آغاز به کار دانشگاه ها برنامه ریزی نمایند.

بیشتر افراد حاصل در این جلسه از شاخه روشنگری طیف دفتر تحکیم وحدت می باشند و این برنامه بصورت هفتگی برگزار می گردد.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت17:10 | نظر بدهید


دلسوزی بی‌بی‌سی فارسی برای روزه‌خواران ایرانیدلسوزی بی بی سی فارسی برای روزه خواران


بی‌بی‌سی فارسی در یکی از گزارشات اخیر خود تحت عنوان "آیا ماه رمضان به اهرم فشار حکومت در ایران بدل شده است؟" اقدام به دلسوزی برای روزه‌خواران ایرانی کرده است.

شبکه بی‌بی‌سی فارسی با تحت الشعاع قرار دادن تقارن ماه مبارک رمضان با اجرای طرح امنیت اجتماعی و به سبب وجود این طرح در برخورد با روزه‌خواران، سعی در آن دارد تا روزه‌خواری را تبدیل به یک امر سیاسی کند تا از این طریق مصادره به مطلوبی از این فضاسازی رسانه‌ای برای خود داشته باشد.

در ادامه این فضاسازی رسانه‌ای، گزارشکر خوش ذوق (البته بخوانید متوهم) این برنامه با جوانی مصاحبه می‌کند که هیچ تصویری از وی مشاهده نمی‌شود و فقط صدای او موجود می‌باشد و این جوان مدعی می‌شود که سال گذشته به دلیل روزه‌خواری توسط نیروی انتظامی بازداشت شده و بعد از تعدادی" بشین، پاشو" رفتن، آزاد شده است.

این در حالی است که مطابق ماده 638 قانون مجازات اسلامی "هرکس علناً در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می‌شود."

فضاسازی و سیاسی کردن یکی از واجبات دین اسلام، یکی دیگر از کارکردها و القائات رسانه‌های معاند در قبال جمهوری اسلامی ایران است که خواسته آنها این است که با حلول ماه مبارک رمضان رنگ و بویی سیاسی-امنیتی به این ماه مبارک ببخشند.

با آنکه نیروی انتظامی هشدارهایی را به روزه‌خواران در این ماه مبارک داده است اما بی‌بی‌سی فارسی سعی دارد به مخاطبان آن‌طور القاء کند که روزه‌خواری یک امر شخصی است و نظام حق برخورد با روزه‌خواران را ندارد.

البته ای کاش بی‌بی‌سی فارسی تکلیف روزه‌دارانی که این روزه‌خواران را در انظار عمومی مشاهده می‌کنند، نیز روشن می‌کرد!نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت13:32 | نظر بدهید


تبعیت از حکم ولی فقیه بر مراجع تقلید واجب است


آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا ء:تبعیت از حکم ولی فقیه بر مراجع تقلید هم واجب است
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به این استفتاء که آیا تبعیت از حکم حکومتی ولی فقیه بر مراجع تقلید واجب است یا نه گفت: آری، واجب است.
به گزارش شبکه ایران، آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به 3 استفتاء درباره مفهوم و جایگاه ولایت فقیه، فتوای خود را به شرح ذیل بیان کردند.
سؤال: بیان می شود که ولی فقیه دارای شأن اداره جامعه اسلامی از میان شئون ائمه(ع) می باشد، سؤال من این است که آیا این مطلب نوعی ورود به حریم ائمه(ع) نمی باشد؟
جواب: ما معتقدیم اداره شئون جامعه اسلامی باید از سوی خداوند که خالق همه انسانهاست اجازه داده شود. (هرچند پذیرش مردم، وسیله پیشرفت این هدف است) و نیز معتقدیم که ولی فقیه نماینده امام عصر «علیه السلام» در زمان غیبت است.
سؤال: آیا تبعیت از حکم حکومتی ولی فقیه بر مراجع تقلید هم واجب است؟
جواب: آری، واجب است.
سؤال: در صورتی که در زمینه سیاسی یا اجتماعی، حکمی از جانب رهبری جهت عامه شیعیان صادر شود آیا برای مقلدان دیگر مراجع تکلیف می آورد؟ در زمینه های دیگر چطور و چرا؟
جواب: در مسائل حکومتی، حکم ولی فقیه ] بر همگان[ مطاع است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت13:2 | نظر بدهید


محاکمه نکردن موسوی لندن را خسته کرده است!

محاکمه نکردن موسوی لندن را خسته کرده است!

سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده که نظام، نه تنها با جنگ فیزیکی بلکه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این کارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است.

ارگان حلقه ماسونی لندن به ارزیابی دلایل عدم دستگیری سران فتنه سبز پرداخت و تصریح کرد: سران این جریان، جنبش را به بیراهه هدایت کردند.

جرس که توسط مهاجرانی و کدیور و م- هاشمی مدیریت می شود، نوشت: چرایی عدم دستگیری رهبران جنبش سبز در روزهای ابتدایی و همچنین پس از وقایع روزهای عاشورا ]9دی[ و 22بهمن می باشد. تیم های امنیتی و اطلاعاتی مدت بسیار مدیدی است که با مطالعه حوادث بلوک شرق تدارک وسیعی برای برخورد با مخالفان دیده است.

جرس می افزاید: بسیاری معتقدند دستگیری این عده موجب فشارهای خارجی می شود. اما سابقه جمهوری اسلامی در 3 دهه گذشته نشان داده که نظام، نه تنها با جنگ فیزیکی بلکه با جنگ روانی نیز به زانو درنمی آید و همواره از این کارزار فرصتی برای حذف مخالفان ساخته است. تجربه سال گذشته نشان می دهد که حاکمیت در قلع و قمع اپوزیسیون تردیدی به خود راه نمی دهد و هیچ هراسی ندارد که با تمام نیرو زهر چشم بگیرد. هرچند دولت ترجیح می دهد آزادی سران مخالفان را نشانه صبر و تحمل خود بداند اما حاکمیت معتقد است باید مرکز اصلی فرماندهی و کنترل مخالفان را تا حدودی آزاد بگذارد تا در هنگام اتفاقات خاص بتواند از طریق فشار بر آنها مسیر جنبش را به کنترل درآورد. به هر حال وضعیت فعلی ملال آور شده است.

این سایت ضدانقلابی تکثر اپوزیسیون را نقطه قوت خواند اما نوشت: شاید همین نقطه قوت در صورت عدم شفافیت و بحث و بررسی دقیق و روشن بتواند بزرگ ترین نقطه ضعف و پاشنه آشیل جنبش به حساب آید. از نگاه آنها موسوی باید در بیرون زندان به فرسایش درآید تا اینکه در زندان از او یک قهرمان ساخته شود. موضوع جنگ 8 ساله، اعدام های سال 67، قانون اساسی و آیت الله خمینی، مهم ترین دامی است که سران جنبش را در مقابل برخی از هواداران قرار می دهد.
جرس نوشت: اینکه ]گفته شود[ موسوی رهبر نمادین جنبش سبز است و هواداران باید بدون درنظر گرفتن بیانیه ها و منشور جنبش سبز دست به اقدام بزنند در واقع نشان از هدایت موج مخالفان به بیراهه است. تردیدی نیست که بسیاری از ایرادات وارده به جنبش به خصوص موسوی، ناشی از عدم درک صحیح از وضعیت مکانی و زمانی رهبران جنبش است.

فراز اخیر انتقاد جرس احتمالا ناظر به سخنان دیروز موسوی است که مدعی شده بود سبزها برای راهپیمایی و تظاهرات منتظر من و امثال من نخواهند بود. این اظهارات در حالی عنوان شد که موسوی پیش از این در آستانه 22خرداد مدعی شده بود حاکمیت از طریق میدان دادن به تظاهرات خیابانی دنبال دام گستری و تشدید خشونت و سرکوب است بنابراین راهپیمایی 22خرداد لغو می شود. ظاهرا با سپری شدن 2 ماه از ماجرا و انبوه ملامت هایی که متوجه کروبی و موسوی شد، حیرت این دو شدت گرفته و هوس «خیابانی شدن» به سرشان زده است و البته به خیال خودشان، بدون هزینه و یا گم و گور کردن رد پای خود.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت12:25 | نظر بدهید


حلقه اتصال جریان فتنه با اوین را افشاشد

کلمه، حلقه اتصال جریان فتنه با اوین را افشا کرد!

 سایت رسمی میرحسین موسوی، هویت حلقه رابط ضدانقلاب با زندان اوین را افشا کرد.

 
 سایت "کلمه" ضمن انتشار مطلبی که آن را "نامه زندانیان سیاسی اوین" نامیده، به سوالی که در زمینه نحوه رسیدن این نوع نامه‌ها به دست سایت های ضد انقلاب مطرح شده، پاسخ داد.

این سایت، مدعی شده که این نامه‌ها توسط "یاران گمنام جنبش سبز در زندان اوین" به دست گردانندگان کلمه رسیده است!

کلمه توضیح بیشتری درباره این "یاران گمنام" نداده است.

اما سایت رسمی میرحسین در شرایطی این ادعای جالب را مطرح کرده است که این سایت و دیگر رسانه های ضد انقلاب در هفته های اخیر نامه و بیانیه های مختلفی را منتشر کرده و آن را به زندانیان فتنه 88 منتسب دانسته اند.

محتوای این نامه ها طرح ادعاهایی علیه مقامات قضایی و مسئولان زندان ها بوده است؛ محافل سیاسی و رسانه ای حامی فتنه هم با استناد به این نامه ها اقدام به جوسازی علیه مسئولان و نظام کرده اند.

در همین حال منابع داخلی معتقدند که این نامه ها از سوی عوامل فتنه در بیرون از زندان نوشته می شود؛ به همین دلیل است که گفته می شود ادعای امروز کلمه بیشتر برای توجیه موضع گیری های سران فتنه و رسانه های همسو علیه نظام  است که بخشی از آن بر پایه نامه های مذکور صورت می گیرد.

کلمه پیش از این هم مدعی شده بود که جمعی از افراد حامی آقای موسوی در خبرگزاری ایسنا، نتایج یک نظرسنجی محرمانه را در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند که در آن اعلام شده محبوبیت رئیس جمهور به شدت کاهش یافته است.

البته کمتر از چند ساعت بعد، کذب بودن این ادعا روشن شد.نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت12:23 | نظر بدهید


جلسه «شورای هماهنگی فتنه» در منزل مرد خاکستری

جلسه «شورای هماهنگی فتنه» در منزل مرد خاکستری

نشستی محفلی تحت پوشش مراسم افطاری با حضور برخی تصمیم گیرندگان جریان فتنه و با هدف تشریح برنامه های این جریان در ماه مبارک رمضان، پنجشنبه شب در منزل مرد خاکستری اصلاحات در شمال تهران برگزار  شد.

 این جلسه افطاری با حضور قریب به 200 نفر از فعالان جریان اصلاحات و همچنین دو تن از سران فتنه برگزار شد.

در این نشست محفلی، در خصوص بدنه از دست رفته جریان موسوم به سبز و برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت ماه رمضان برای احیای بدنه اجتماعی اصلاح طلبان، بحث و تبادل نظر گردید.

گفتنی است، اختلافات برخی چهره های اصلی این جریان باعث شده است تا یکی از سران فتنه به این بزم شبانه دعوت نشود.

گفته می شود عدم دعوت از این چهره برجسته منتسب به اصلاح طلبان دلخوری شدید وی را به همراه داشته است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |جمعه بیست و دوم مرداد 1389| در ساعت11:53 | نظر بدهید


/ 0 نظر / 55 بازدید