باران رحمتنوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه بیستم مرداد 1389| در ساعت22:52 | آرشیو نظرات


کروبی:نظام شاه بهتر بود

کروبی:نظام شاه بهتر بود


مهدی کروبی در این دیدار و در ادعایی جدید ضمن ابراز تاسف و تاثر شدید از برخورد نظام با اسانلو ها ابراز امیدواری کرد تا هرچه سریع تر وی  به خانواده اش بازگردد.

مهدی کروبی به دیدار خانواده منصوراسانلو که اتهامات وی هیچ ارتباطی به انتخابات ندارد و به دلیل تحریک کارگران به آشوب و ارتباط با محافل ضدانقلابی در زندان به سر می برد رفت.
کروبی با اشاره به مبارزات انقلابی امام گفت که بنای امام و ما که همراه ایشان بودیم این بود که بساط ظلم برچیده شود نه اینکه امروز به اینجا برسیم و ادامه داد:آن زمانی که ما مبارزه را شروع کردیم و امام نهضت خود را آغاز نمود، بنای انقلاب بر این اصل بود که به کسی ظلم نشود. رفتارهای وحشیانه ای که اکنون بر افراد و خانواده هایشان وارد می شود، ظلمیست که بر مردم وارد می گردد که نظام شاه هم با آنهمه فساد، انچنین رفتاری را با خانواده ها انجام نمی داد و من به عنوان عضوی از این نظام شرمنده شما هستم.نوشته شده توسط | لینک ثابت |دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389| در ساعت15:17 | نظر بدهید


کروبی در سودای بیانیه جدید برای کهریزک

مشاوران مهدی کروبی نفر پنجم انتخابات 88 وی را برای صدور بیانیه یا اظهاراتی جدید در مرداد ماه آماده می سازند.

،در حالی که قریب به یکسال از دروغ پردازی های مهدی کروبی مبنی برتجاوز در کهریزک می گذرد،مشاوران وی بر آن شده اند در آستانه سالروز ورود کروبی به این ماجرا دور جدیدی از فعالیت های کروبی را آغازنمایند.
در همین حال گفته می شود قرار است کروبی طی بیانیه و یا اظهاراتی باردیگر این دروغ پردازی ها را تکرار نماید.
ذکر این نکته ضروریست که شیخ سابق اصلاحات سال گذشته با انتشار دروغهایی مبنی بر وقوع تجاوز در بازداشتگاه کهریزک باعث هجمه رسانه ای جریانات ضد انقلاب به ایران شد. البته وی هیچگاه در طول یکسال گذشته نتوانست ادعاهای خود را اثبات کند و حتی در برابر کمیته ای که برای رسیدگی به ادعاهای  وی تشکیل شده بود نتوانست دروغهای خود را ثابت کند ولیکن وی همچنان براین سخنان کذب پافشاری نموده است.

 کروبی تا جایی در یکسال گذشته پیش رفت که حتی در قضیه بازداشت یک روزه فرزند خود نیز مدعی تهدید شدن فرزندش به تجاوز شد. نفر پنجم انتخابات در طول یکسال گذشته با تندرویهای غیرعقلانی اش تا آنجا پیش رفت که ضمن قرار گرفتن رو در روی نظام از سوی جریانات ضد انقلاب به شیخ شجاع!معروف ش

نوشته شده توسط | لینک ثابت |دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389| در ساعت15:15 | نظر بدهید


حضور جدید بهائیان در ایران

حضور جدید بهائیان در ایران

اطلاعات و اسناد جدیدی در خصوص ارتباطات و عاملان پنهان فرقه ضاله بهائیت در ایران بدست آمده است.

  بر اساس بررسی های صورت گرفته بر روی پرونده فعالیتهای بهائیان دستگیر شده طی دو سال گذشته،بویژه بهائیان دستگیر شده در روز عاشورا ،اسنادی از ارتباطات،عاملان پنهان و نحوه فعالیت های این فرقه ضاله بدست آمده است.
گفته می شود،اسنادی در رابطه با نفوذ این افراد در برخی صنایع،برخی صنوف ،ارتباط گیری و نفوذ در بدنه برخیngo ها حضور برخی مرتبطین آن ها در برخی ادارات، ارتباط با یکی از چهره های مشهورحقوقی و گرویدن فرزندان وی به این فرقه ضاله و...کسب شده و برای بررسی دقیق تر مورد توجه ویژه قرار گرفته است

نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:46 | نظر بدهید


خاتمی:فتنه 88 معلول کینه های 20 ساله

امام جمعه موقت تهران در همایش ملی امنیت و انضباط اجتماعی، با اشاره به بحث جنگ نرم و تهاجمات فرهنگی گفت: امروزه فتنه‌گران به دنبال آن هستند که با ایجاد جنگ نرم، مردم را از پیام‌های انقلاب جدا کنند.

  آیت‌الله سیداحمد خاتمی با بیان این مطلب افزود: آن‌گاه که دشمنان از طریق جنگ نرم به اهداف خود نمی‌رسند به جنگ سخت که همان استفاده از توپ و تانک و استفاده از نیروی نظامی است روی می‌آورند و در انقلاب اسلامی دشمنان ابتدا از جنگ سخت شروع کردند و هنوز به ماه دوم پیروزی انقلاب اسلامی نرسیده بودیم که جنگ‌های قومیتی علیه انقلاب اسلامی آغاز شد.
وی ادامه داد: جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران از سال 59 آغاز نشده است بلکه آغاز جنگ علیه ایران از سال 58 در حالی که چند ماه از پیروزی انقلاب می‌گذشت آغاز شد.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به حوادث و جنگ‌های قومیتی در کردستان، ترکمن صحرا و آذربایجان، یادآور شد: تا زمان جنگ تحمیلی دشمنان انقلاب علیه مردم و دولت اسلامی شش کودتا تدارک دیدند که همگی آنان به لطف خدا ناکام ماند.
بقیه در ادامه مطلب...


:.ادامه مطلب .:
نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:27 | نظر بدهید


لاریجانی:من به موسوی تبریک نگفتم


لاریجانی:من به موسوی تبریک نگفتم

  هفته گذشته روز چهارشنبه ساعت 15 جمعی از دانشجویان فعال در دانشگاهها دیداری با علی لاریجانی داشتند که وی درخصوص مسائل مختلف از جمله حوادث پس از انتخابات ، عملکرد دولت و دانشگاه آزاد نکاتی را مطرح کرد.آنچه در جلسه گذشته است از زبان یکی از دانشجویان حاضر در جمع در ادامه می آید.

لاریجانی در این جلسه در خصوص تجمع دانشجویان در برابر مجلس گفت:استاندار تهران با ایشان تماس گرفته اند و گفته اند بسیج دانشجویی از ما مجوز کتبی گرفته بود ولی ما آن را تلفنی بخاطر تماس وزیر اطلاعات با استاندار مبنی بر اینکه این تجمع به صلاح نیست، لغو کردیم .
لاریجانی همچنین مدعی شد که برخی از مسئولین سپاه نیز به ایشان گفته اند که ما با بسیج دانشجویی تماس گرفتیم و درخواست لغو تجمع را داشتیم . 
لاریجانی چندان با این تجمع موافق نبود و اعتقاد اشتند راه های بهتری برای حل مساله وجود داشت و گفتند که من از اول هم با این مصوبه مخالف بودم و قبلا هم به طراحان آن تذکر داده بودم و اصلا خودم در جلسه به منشی اشاره کردم که اخطار قانون اساسی را اشاره کن تا من هم آن را تایید کنم تا به نوعی مانع از تصویب آن شویم .
ایشون جو مجلس رو بعد از اون تجمع به ضرر بسیج دانست اگرچه اشاره کرد که نمایندگان اینقدر ولایتمدار هستند که اگر بازهم مصوبه ای برای سپاه یا بسیج نیاز باشد، به سرعت اون را تصویب خواهند کرد.
لاریجانی، از برخی شعارها مثل مجلس جاسبی گرا یا ... نیز مقداری شاکیت داشت و گفت اصلا مجلس اینطور نیست و دغدغه اصلی نمایندگان بخاطر حوزه های نمایندگی خودشان است که سریعتر در آنها دانشگاه آزاد تاسیس گردد تا در واقع محیط حوزه نمایندگیشان علمی تر شود .
ایشون همچنین از اینکه این تجمع در بی بی سی فارسی پخش شد نیز ابراز ناراحتی کرد و با آوردن آیین نامه مجلس و خواندن بندی از آن ادعا داشتند که قانونا ایشان نمی توانسته اند، آن مصوبه را از دستور مجلس خارج کنند و باید رای نمایندگان خواسته می شده است .
بقیه در ادامه مطلب...


:.ادامه مطلب .:
نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:25 | نظر بدهید


جرئیاتی از 8 محور توافق شده جریان فتنه با ضد انقلاب

جرئیاتی از 8 محور توافق شده جریان فتنه با ضد انقلاب

اخبار دریافتی از شدت گرفتن هماهنگی جریان فتنه با سیاست ها و برنامه های ضد انقلاب خارجی حکایت دارد.

  تحریکات در بازار تهران ، عملیات تروریستی در زاهدان وتهدیدهای اقتصادی ونظامی آمریکا و... بخشی از طرح هماهنگ آمریکا برای ایجاد ناامنی در ایران می باشد ، که گروه های مختلفی از جمله گروهک ها ، ضد انقلاب فراری وجریان فتنه نقش آفرین آن می باشند.
برهمین اساس گفته می شود مهمترین بخش این سناریو که به جریان فتنه واگذار شده تعمیم مخالف خوانی ها وسیاسی کردن اعتراضات صنفی می باشد .در همین حال شنیده شده که برخی از برنامه های فتنه گران درچارچوب این هماهنگی عبارت است از:
1- بازتاب تحرکات صورت گرفته و انعکاس جهانی این اعتراضات
2- حمایت در صحنه با حضور و اعلام همبستگی با آنها .
3- ایجاد تریبون برای طرح خواسته های آنها
4- اطلاع رسانی و ممانعت ازخاموش شدن تحرکات آنها با ایجاد امواج رسانه ای .
5- ایجاد موج محکومیت های جهانی
6-کمک فکری وعملی در گسترش ابعاد اعتراضات و طرح مطالبات جدید .
7- ملاقات حضوری برای نمایندگان اصناف و رهبران جنیش سبز .
8- موضع گیری رسمی وعلنی در حمایت جنبش سبز از اصناف .
گفتنی است مصوبات مزبور با دورویکرد دامن زدن به مسائل صنفی وسیاسی کردن آن و گسترده نمودن دامنه این اعتراضات ومنطبق بر خطوطی می باشد که جریان فتنه در سال گذشته وبرای سراسری کردن شرارت ها و اجرای طرح براندازی نظام با الگو از انقلاب 57 دنبال می کرده است .
مطلعین معتقدند ، تلاش جریان فتنه برای بهره برداری از این اعتراضات صنفی ره بجایی نخواهد برد ، چرا که اصناف محترم بازار هوشیار تر این می باشند که دشمن بخواهد از آنها بر علیه نظام استفاده نماید .نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:23 | نظر بدهید


یارکشی موسوی و خاتمی در وقت اضافه!

پس  از رسانه ای شدن اختلافات  بین میرحسین موسوی و سید محمد خاتمی   ومتعاقب آن اظهارات تند دوطرف بر علیه یک دیگر ، وکشیده شدن این مطلب به رسانه ها و به میان هواداران خود و بخصوص محافل ولابی های خارج از کشور؛ سیل اتهامات از سوی تند روها به حمایت از موسوی نثار خاتمی گردید! و خاتمی به خیانت و سازشکاری متهم  گردیده است!

برخی ا زچهره های پشت پرده با وحشت ازاینکه این اختلافات در مقطع فعلی موجب وخیم تر شدن و اضمحلال کامل جنبش می گردد و از سوی دیگر توان جمع کردن تبعات آن را ندارند  بدنبال چاره جویی افتاده اند.
این گزارش می افزاید: با مامور کردن یکی از چهره های موثر  کمیته صیانت از آرا به عنوان نماینده اصلاحات وبا ترتیب دادن جلسه فوری با حضورموسوی و موسوی بجنوردی(پدر زن سید حسن مصطفوی)  و بررسی اختلافات و شنیدن سخنان ودلایل موسوی ومستندات اتهاماتی که به خاتمی نسبت داده شده ، بلافاصله در جلسه دوم با حضور خاتمی و فائزه هاشمی شرکت نموده و به مصداق جلسه اول مطالب و دفاعیات و در مقابل انتقادات خاتمی وفائزه هاشمی نسبت به موسوی را استماع نموده اند .
شنیده ها حاکی ا زآن است که  جمع بندی این دوجلسه  در حضور مرد خاکستری اصلاحات و یا بازیگر پنهان مورد قضاوت قرار خواهد گرفت  .
گفته می شود  حضور موسوی بجنوردی در طیف موسوی و فائزه هاشمی در تیم خاتمی  نشانه بارز انشقاق و تصمیم دوطرف به جدا کردن خط خود از یکدیگر می باشد. ذکر این نکته ضروری است که مهدی کروبی به صورت کامل از جمع مشورتی حذف شده است!نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:22 | نظر بدهید


توافقهای جریان انحرافی اصولگرایان با واسطه های دوم خردادی

توافقهای جریان انحرافی اصولگرایان با واسطه های دوم خردادی

نماینده جریان انحرافی در میان اصولگرایان دیدارهای منظم خود با حلقه واسطه یکی از گروه های مطرح دوم خردادی را برگزار می کند.

در این جلسات که هرهفته در ساختمانی واقع در یکی از مناطق شمالی تهران واقع در میرداماد برگزار می شود موضوعات مختلفی برای جریان سازی در فضای سیاسی کشور با هدف گذاری مناسبات و معادلات سیاسی آینده مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
گفته می شود تلاش برای یارگیری از میان رسانه ها با وعده های مالی،راه اندازی رسانه های جدید،تقسیم کار برای ایجاد موج ها در مناسبات مختلف،استفاده از پتانسیل گروههای دوم خردادی برای نفوذ در برخی صنوف و سطوح فرهنگی – اجتماعی و...از جمله محورهای جلسات نماینده جریان انحرافی با حلقه واسطه گروههای دوم خردادی می باشد.
شنیده ها حاکی از آن است که (ط.ه) به نمایندگی از جریان انحرافی اصولگرایان تا کنون دیدارهایی با (الف.ج) از عناصر برجسته یک حزب دوم خردادی داشته است و از طریق وی پیغامهایی برای برخی بزرگان این جریان ارسال شده است.نوشته شده توسط | لینک ثابت |یکشنبه بیست و هفتم تیر 1389| در ساعت13:18 | نظر بدهید


"مرد نقابدار" فتنه

html>

/ 0 نظر / 40 بازدید