باران رحمتاین پست ثابت است
نوشته شده توسط | لینک ثابت |سه شنبه سی ام شهریور 1389| در ساعت22:52 | آرشیو نظرات


امت بیدار فتنه کوبنوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه یازدهم شهریور 1389| در ساعت15:59 | آرشیو نظرات


نمایشگاه نفاق سبز در مسیر راهپیمایی قدس

نمایشگاه نفاق سبز در مسیر راهپیمایی قدس


همزمان با روز جهانی قدس نمایشگاه بزرگ نفاق سبز برگزار می‌شود. //

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه ضد نفاق، بعد از جریانات فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است به همت کانون هابیلیان و در مسیر برگزاری راهپیمایی پرشکوه و میلیونی روز جهانی قدس برگزار می‌شود.
برپایه این گزارش،‌ نمایشگاه بزرگ نفاق سبز شامل جریان‌شناسی نفاق در تاریخ انقلاب اسلامی ، واکاوی فتنه سال 88 ، نقش عوامل داخلی و خارجی در اغتشاشات پس از انتخابات ریاست‌ جمهوری، نقش منافقین و سایر گروه‌های تروریستی در فتنه مذکور و نیز تبیین نمادهای نفاق سبز در جریانات پس از انتخابات در قالب بروشور، پوستر و لوح فشرده در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.
همچنین در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس طومار محکومیت سران فتنه سبز و تقاضای مردمی برای محاکمه سران این فتنه، به منظور ارائه به قوه قضائیه به امضای عموم شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه دهم شهریور 1389| در ساعت14:13 | نظر بدهید


هراس "فتنه گران" از روز قدس

هراس "فتنه گران" از روز قدس

یک روز پس از اظهارات محتشمی پور در تخطئه تلویحی شعار «نه غزه، نه لبنان»، سیدمحمد خاتمی دیگر عضو مجمع روحانیون مبارز نیز در ادبیاتی مشابه به تخطئه تلویحی این شعار پرداخت. وی یک سال پس از افتضاح فتنه گران در حاشیه راهپیمایی روز قدس، گفت مسئله یا ایران، یا فسطین، برداشت غلطی است و از نظر حقوقی و اخلاقی باید با اشغال فلسطین مقابله کرد.

اظهارات هماهنگ دو عضو مجمع روحانیون نشان می دهد پیش از این بر سر شکستن سکوت- و بلکه جانبداری یک سال پیش از پیاده نظام رژیم صهیونستی در روز قدس- هماهنگی هایی صورت گرفته است. مجمع روحانیون که یکی از ارکان فتنه سال 88 بود، پس از اعلام انزجار ملت ایران از سران فتنه در دو یوم الله 9 دی و 22 بهمن 1388، نگران است که یوم الله امسال روز قدس نیز تبدیل به صحنه نمایش ابراز خشم و انزجار ملی نسبت به فتنه گران شود و به همین دلیل با پیش دستی می کوشد حساب خود را از ستون پنجم و مزدوران رژیم صهیونیستی که به تحریک سران فتنه به خیابان آمده بودند، جدا کند.
خاتمی روز گذشته در دیدار کمیته دانشجویی سابق دبیرخانه حمایت از فلسطین اظهار داشت: مسئله یا ایران یا فلسطین برداشت غلطی است. روز قدس نماد حمایت از حق و مبارزه با ظلم، تجاوز و اشغال است.
وی افزود: باید دید چگونه می توان به وحدت رسید و از خنثی شدن نیروها و انرژی هایی که متأسفانه در جامعه ما بد مصرف می شود بهتر استفاده کرد. واقعا می شود با وجود اختلاف سلایقی که وجود دارد نسبت به بسیاری از مسائل از جمله روز قدس به تفاهمی رسید و در جامعه جوان ما به نوعی شاهد وحدت بود.
وی همچنین گفت: آنچه در فلسطین می گذرد فاجعه بزرگ بشری و تاریخی است و طبیعی است ملت ما که نسبت به سرنوشت خود و سرنوشت بشر دغدغه فراوانی داشته و انقلاب بزرگی کرده، نمی تواند نسبت به این امر بسیار مهم بی تفاوت باشد. آنچه در فلسطین رخ می دهد یک فاجعه بی نظیر است.
خاتمی گفت: روز قدس به تشخیص و اعلام حضرت امام خمینی و قبول ملت به عنوان نماد حمایت از حق و مبارزه با ظلم، تجاوز و اشغال و سرکوب و آوارگی در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان تعیین شده است. بنابراین جانبداری از فلسطین برای ما یک اصل اسلامی، انسانی و حقوق بشری است.
خاتمی اضافه کرد: ایران به خاطر آزادی خواهی و استقلال طلبی بهترین و والاترین مدافع مردم فلسطین است.
مسئله «یا ایران یا فلسطین» برداشت غلط یا القاء خطرناکی است که از سوی دیگران مطرح می شود. مسئله قرار گرفتن ایران و فلسطین مسئله ای نیست که در ذهن و وجدان جامعه ما وجود داشته باشد و همه مردم ایران از رنج این ملت مظلوم رنج می کشند.
البته سخنان خاتمی درباره ملت ایران اعتراف دیرهنگام به هویت اسلامی و انسانی این ملت بزرگ است اما آنچه جای سؤال دارد این است که اولا چرا موضع گیری علیه تحرک ناکام به نفع رژیم صهیونیستی با یک سال تأخیر و آن هم ناتلویح؟ ثانیا چرا همان اجیرشدگان رژیم صهیونیستی که در آن روز به گرد کسانی چون کروبی و موسوی حلقه زده بودند، همان هایی بودند که با افتخار خود را اصلاح طلب و سبز معرفی می کردند و از سوی خاتمی و کروبی و موسوی مورد حمایت قرار داشتند؟ آیا اینها همین وابستگان به گروهک ها نبودند که زیر عبا و قبای کسانی چون خاتمی توانستند آشوب به راه بیندازند، آتش سوزی درست کنند، به نفع آمریکا و اسرائیل شعار دهند، روی جمهوری اسلامی خط بکشند، عکس حضرت امام خمینی و پرچم عزاداران حسینی را به آتش بکشند و به امام و رهبری و ولایت فقیه و قانون اساسی اهانت کنند؟ ثالثا آقای خاتمی و دیگر بازیگران فتنه در مجمع روحانیون پاسخ دهند که به نام اصلاح طلبی و جنبش سبز کدام خیانت ها را در همین یک سال و نیم گذشته مرتکب شده اند که نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونستی می گوید اصلاح طلبان و سبزها بزرگ ترین سرمایه اسرائیل هستند و شیمون پرز رئیس کودک کش رژیم صهیونستی و جلاد اصلی جنایت در غزه می گوید آنها به نیابت از ما با جمهوری اسلامی می جنگند؟!
اکنون هم فرمول بسیار ساده ای وجود دارد. اگر خاتمی و عناصر همسو با وی در مجمع روحانیون در ادعای خود صادقند که مخالف رژیم صهیونستی و همراه جمهوری اسلامی و امام و رهبری هستند، حداقل در لفظ از فتنه گرانی چون موسوی و کروبی و عملکرد عوامل میدانی فتنه در 8 ماهه پس از انتخابات اعلام برائت و انزجار کنند و به یقین نخواهند کرد چون خود بخشی از این فتنه بلکه کارگردان آن بوده اند.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه دهم شهریور 1389| در ساعت13:51 | نظر بدهید


تخیلات یک سایت سبز

تخیلات یک سایت سبز

برگزاری گرامیداشت کشته شدگان روز قدس سال گذشته

یکی از نویسندگان رسانه های سبز در مطلب خود آورده است: «با توجه به کشته شدن تعدادی از هموطنانمان توسط دولت کودتا در روز قدس سال گذشته اینبار در سالگرد شهدای روز قدس سبز سال 1388 با حرکت نمادین یاد جان باختگان این روز را گرامی می داریم.»
به گزارش خبرنگار جنبش سرخ حسینی اخیراً یکی از سایت های سبز باز هم در تخیلاتی جدید (که از مدل های جین شارپ در انقلاب های مخملی می باشد) مدعی شده که در روز قدس سال گذشته تعدادی از هواداران فتنه سبز کشته شده اند لذا از تمام طرفداران خود دعوت نموده تا در مراسم روز قدس با لباس مشکی و سبز و حضور یافته و یاد کشته شدگان تخیلی آن روز را گرامی بدارند.
این سایت همچنین از طرفدارن خود خواسته است در صورتی که نمی توانند در مراسم روز قدس شرکت کنند در شب قبل از روز قدس الله اکبر  بگویند و به یاد کشته شدگان روز قدس و در اظهار همدردی با خانواده های آنها در مقابل پنجره های خانه خود شمع روشن نمایند. در ادامه این سایت نوشته اگر هم نمی توانید این کار را انجام دهید در ساعت 9 شب هر جا که هستید به یاد جانباختگان روز قدس سال گذشته در هر حالتی که هستید حتی در ماشین در حال رانندگی و یا اینکه پیاده مشغول حرکت می باشند یک دقیقه ایستاده و به احترام آنان سکوت نمایید.


برگزاری مراسم روز قدر ویژه جنبش سبز
یکی از رسانه های فتنه سبز طی در خواستی از هواداران خود خواسته است: «امروز شنبه 17 رمضان دوشنبه 19 رمضان و چهارشنبه 21 ماه رمضان به طور مستقل در حسینه ها و مساجدی که خارج از تسلط دولت کودتا می باشد مراسم شب های قدر را برگزار کنید.»
به گزارش خبرنگار جنبش سرخ حسینی یکی از سایتهای فتنه سبز حماقت را تا آنجا پیش برده که در اظهاراتی مضحک از هواداران خود درخواست نموده است به دلیل اینکه دولت از حضور مردم در مراسمات مختلف  استفاده سیاسی می نماید و آن را به عنوان تأیید مشروعیت و مقبولیت خود می داند لذا از هواداران جنبش سبز می خواهد که به جای برگزاری مراسم احیا در شب های 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان در روز شنبه 17 رمضان دوشنبه 19 رمضان و چهارشنبه 21 ماه رمضان به طور مستقل در حسینه ها و مساجدی که خارج از تسلط دولت کودتا می باشد مراسم شب های قدر را برگزار نمایند.
این سایت در ادامه مطلب خود از هواداران خود خواسته است ضمن برگزاری مراسم دعا و احیا در این روزها برای آزادی زندانیان سبز که دربند اسارت رژیم می باشند دعا نمایند و از خدا بخواهند هر چه زودتر جنبش به پیروزی برسد.
همچنین این سایت از طرفداران خود درخواست نموده در این روزها با حضور در بیوت مراجع عالیقدر از جمله حضرات ایات عظام صانعی، بیات زنجانی، دستغیب و آیت الله کروبی برای اقامه مراسم شب های قدر حضور بهم رسانند.

 


نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه دهم شهریور 1389| در ساعت13:50 | نظر بدهید


همسر کروبی سخنان پسرش را رد کرد

همسر کروبی سخنان پسرش را رد کرد

"فاطمه کروبی" در مصاحبه با تلویزیون دولتی انگلیس، صحبت‌های پسرش درباره تجمع آرام مردم علیه مهدی کروبی را رد کرد.

به نقل از شبکه ایران، یکی از سران فتنه 88 برای چندمین بار شاهد تجمع و اعتراض مردم علیه اقدامات و مواضع ساختارشکن خود در مقابل منزلش بود.

شب گذشته، جمعی از مردم، دانشجویان و خانواده‌های شهدا به صورت خودجوش در برابر منزل مهدی کروبی تجمع کردند و نسبت به مواضع ضد نظام او اعتراض کردند.

بر همین اساس تجمع‌کنندگان با شعارهایی از جمله "کروبی بی سواد عامل دست موساد"، "کروبی فتنه‌گر"، "مرگ بر منافق" اعتراض خود را نسبت به شیخ اصلاحات اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع آرام همچنین به عزاداری و نوحه‌سرایی به مناسبت ایام شهادت حضرت علی(ع) پرداختند.

البته این موضوع با واکنش‌های مختلفی از سوی اعضای خانواده آقای کروبی روبرو شده است.

"حسین کروبی" یکی از فرزندان شیخ اصلاحات در یک فایل صوتی که در اینترنت منتشر شده، پس از توهین به تجمع‌کنندگان، اذعان کرده که مردم معترض تنها به سردادن شعار و اعتراض به پدرش پرداخته و یک تجمع آرام را ترتیب داده اند.

با این حال، "فاطمه کروبی" همسر مهدی کروبی در مصاحبه با تلویزیون دولتی انگلیس، در سخنانی گفته های پسرش را رد کرده است.

وی با تلاش برای خشونت آمیز نشان دادن این تجمع اعتراضی، در ادعایی جالب مدعی شده که مردم تجمع‌کننده به "سلاح" و "گاز اشک‌آور" مجهز بوده‌اند!

گفتنی است تجمعات اعتراضی مردم علیه شیخ اصلاحات رویدادی است که پس از آغاز همسویی کروبی با بیگانگان و موضع گیری وی علیه نظام کلید خورد.

این موضوع باعث شد تا آقای کروبی علاوه بر خودداری از حضور در اماکن عمومی، برای دور شدن از اعتراضات مردمی محل سکونت خود را از "نیاوران" به "دیباجی شمالی" تغییر بدهد ولی این مساله هم باعث نشد تا این تجمعات خاتمه پیدا کند.

 

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه دهم شهریور 1389| در ساعت13:49 | نظر بدهید


موسوی شاگرد وفادار جین شارپ

موسوی شاگرد وفادار جین شارپ

شنیده شده آقای میر حسین موسوی در پاسخ به انتقاد یکی از نزدیکان در ارتباط با بی حرمتی نسبت به سپاه و بسیج و ایراد اتهامات ساختگی و دروغ پراکنی گفته است ، "ما مامور به ملاحظه کاری نیستیم ،

جنبش به فضای مانور احتیاج دارد و این فضا که انتظاری قانونی و برای احقاق حقوق و عدالت است از ما سلب شده است ، سپاه در مقابل ما و مانع تحقق آرمان های جنبش بوده است "
ملاحظه : آنچه این روزها آقایان موسوی وکروبی و به تبع آنها عوامل وابسته علیه سپاه و بسیج در سخنرانی ها ، مصاحبه ها و بیانیه هایشان تکرار می کنند ، در واقع اجرایی از دستورات نعل به نعل جین شارب در باب جنگ نرم و براندازی و جنبه های مصداقی و اثباتی طرح تحریم سپاه توسط آمریکا می باشد
گفته می شود ، آمریکایی ها در خواست میرحسین را برای قرار دادن سپاه در لیست تحریم های بین المللی را پذیرفته است و آنرا اجرایی نموده ولی در حقیقت ، به این شکل بدنبال تضعیف سپاه و حذف این قدرت از معادلات دفاعی ایران بوده است و در این راه وظیفه تضعیف داخلی سپاه و بسیج و فرماندهان غیرت مند این نهاد مقدس برعهده سران فتنه به پیشتازی میرحسین موسوی گذاشته شده است .  

نوشته شده توسط | لینک ثابت |چهارشنبه دهم شهریور 1389| در ساعت13:49 | نظر بدهید


نباید از ریزش بعضی ها ترسید

نباید از ریزش بعضی ها ترسید

...همین آقای کروبی زمانی که امام آن برخورد را با منتظری کرد نامه ای به منتظری نوشت و گفت: همین که BBC از تو حمایت می کند دلیل باطل بودن مسیر توست!

حجت الاسلام رسایی شب گذشته با حضور در نشست تحلیلی کنکاش حقیقت به واکاوی ابعاد مختلف فتنه سال گذشته پرداخت. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی «شبکه خبر دانشجو» عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با یادآوری ماجرای طلحه و زبیر، علت تقابل نهایی آنان با امیرالمومنین(ع) را آلودگی های اقتصادی و تحریک فرزندان و اولادشان ارزیابی کرد.

رسایی با اشاره به آیه 54 سوره مائده که اگر عده ای از دین رویگردان شوند خداوند قوم دیگری را بر می گزیند افزود: بعضی ها در فتنه سال گذشته عنوان کردند خطبه های نماز جمعه ما راهکارهای حل بحران است! تا زمانی که رهبری به خطبه های نماز جمعه ما بی توجهی کند حرف گوش نمی کنیم و سکوت می کنیم!

اینها رویگردان شدند و در حالی که برخی از نسل اولی های ما قهر کرده بودند خدا قوم دیگری را برای کمک به انقلاب آورد! 9 دی و 22 بهمن چه کسانی به خیابانها آمدند؟! بسیاری شان از نسل سوم و چهارم انقلاب بودند!

مردم باید سابقه این آقایان را بدانند

نماینده مردم تهران در ادامه اظهاراتش افزود: هر ریزشی به دنبال خود رویشهایی به همراه دارد. نباید از ریزش بعضی ها ترسید! امام فرمود معیار، وضعیت حال افراد است. این بیان یک جمله صرف سیاسی یا دینی نیست بلکه بیانی عقلی است. شیطان سابقه شش هزار سال عبادت خدا را دارد! اگر میزان وضعیت حال افراد نباشد چرا باید شیطان را لعن کرد؟! اگر میزان، وضعیت فعلی افراد نبود حتی توبه هم بی معنا بود!

رسایی در ادامه عنوان داشت: برخی می گویند ما با این بیان قصد از میدان به در کردن آنها را داریم و مدام هم سابقه خود را متذکر می شوند که نماینده و نخست وزیر امام بوده اند و در صحیفه هر ده صفحه یکبار اسم آنها آمده است! اتفاقا ما قصد فراموش کردن سابقه این آقایان را نداریم و پیشنهاد می کنیم تصاویر همراهی موسوی و کروبی با امام یا مقالات سابق آقای خاتمی در کیهان را در همین نمایشگاه قرآن قرار دهید!

مردم باید بدانند که این افراد چنان سابقه ای داشته اند ولی اکنون به جایی رسیده اند که BBC و VOA و منافقین و سلطنت طلبها و رقاصه ها و مطربان برایشان کف می زنند! همین آقای کروبی زمانی که امام آن برخورد را با منتظری کرد نامه ای نوشت و در آن متذکر شد همین که BBC از تو حمایت می کند دلیل باطل بودن مسیر توست!

/ 0 نظر / 47 بازدید