محکومیت اظهارات عیسی سحر خیز توسط کمپین خبرنگاران آزاد مستقل ایران

عیسی سحر خیز – روزنامه نگار

کسی که راه و روش خود را گم کرده – کسی که با تطمیع گروههای اصلاح طلب قدیم – اطاق فکر خارج نشین خوش نشین امروزی راه خود و برادر شهیدش را گم کرده .


کسی که در زمان دفاع مقدس بعداز شهادت برادرش برای اینکه به وصیت برادر شهید ش عمل کرده باشد ، در جبهه ها برای دفاع از این آب و خاک و رهبری این مملکت در جبهه ها باقی ماند و جنگید .

بعداز پایان جنگ به فعالیت مطبوعاتی خود شدت بخشید و در زمان 22 ماه جانشینی خبرگزاری ایرنا را عهده دار بود .

این جا بود که جریان های اصلاح طلب خود را به وی نزدیک کرده و او را خریدند و به بردگی خود بردند .

کاری کردند که سحرخیز آن موقع حتی توی خواب هم نمی دید ی با تطمیع این جماعت پشت به همه آرمانهای خود و برادر شهیدش کرده باشد و خون ریخته شده برادرش را با رد شدن از روی آن پشت سر گذاشت .

این جماعت اصلاح طلب دیروزی و کودتاچی امروزی با برنامه ریزی که بر روی مطبوعات داشتند بگونه ای عمل کردند که بتوانند سیاهی لشگری از مطبوعات  را با اهداف خود مجوز انتشار دهند و با یک برنامه ریزی 5 ساله به دنبال اهداف و غرض های سیاسی و فتنه انگیزی خود در جامعه باشند .

طوری سحر خیز را تطمیع کردند که او آمال و آرزوهایش را امروز در آمریکا و کشورهای غربی می بیند.

دست از مدیریت دفتر خبری در آمریکا بردارد و برای مادیات به کشور برگردد و تحت لوای مهاجرانی وزیر ارشاد سابق ویکی از اعضاء اتاق فکر خارج نشین خوش نشین در صدور مجوز به مطبوعات بی ریشه اقدام نماید .

مطبوعاتی که قارچ گونه سر از دکه های روزنامه فروشی درمی آوردند و با زیر سئوال بردن اصل نظام به فکر تقویت حزب و گروه خود بودند بیشتر مدیران مسئول ، سردبیران این روزنامه ها اکنون با اعتراف خود در زندان ، پایان دوران محکومیت ، به جرم جاسوسی ، فراری از کشور ، خود فروخته و یا آن طرف مرز به آدم هایی تبدیل شده اند که بازیچه سیاست ورزان فتنه گر قرار گرفته و به خاطر لقمه ای نان شرف و حیثت روزنامه نگاری خود را به حراج می گذارند .

این عیسی سحر خیز که دادگاهش طی روزهای پیش برگزار شد .

با هدایت افراد خارج نشین و با برنامه قبلی و برای فرار از مجرمیت خود سر و سوی پیکان را به سوی قبله دلها ، رهبر عزیزمان ، ولی امر مسلمین و بزرگ پیشوای مان بعداز خمینی کبیر آیت الله خامنه ای می گیرد و هجمه ای از پیش برنامه ریزی شده را به اجرا در می آورد .

سحرخیز در دادگاه می گوید در کیفر خواست من (توهین به مقام رهبری و تبلیغ علیه نظام) گنجانده شده که من مرتکب چنین جرمی نشده ام ولی درست چند دقیقه بعد این جملات را می گوید . " آقای خامنه ای فاقد مدیریت ، عدالت و تقواست ". 

رهبری که تقوا و عدالت آن زبان زد میلیونها مسلمان در ایران و دنیا است و با مدیریتی که در این 3 دهه انقلاب در مسئولیت های مختلف بکار برده این کشور را امانتی گران قدر برشمرده و در مسیراصیلی خود قرار داده تا این مردم مومن روز به روز بر رفاه و آسایش و آرامش آنها افزوده شود و آنرا در مسیر ظهور آقا امام زمان قرار دهد .

اینچنین است ما جمعی از خبرنگاران آزاد مستقل ایران اسلامی به پشتیبانی و حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران برخواسته وهیچ گونه اهانت به ساحت مقدس ولی امر مسلمین را از هیچ شخص ، نهاد و گروهی برنمی تابیم و اجازه این اظهارات را به هیچ کس نمی دهیم  و ضمن محکوم کردن سخنان عیسی سحر خیز که هنوز خود را مطبوعاتی و اهل رسانه می داند و در دادگاه در حضور همه حضار و خبرنگاران می گویید من تنها در دادگاهی به دفاع از خود می پردازم که این اصل در خصوص من که اتهامم مطبوعاتی است ، شغلم روزنامه نگاری است ، ابزار کارم قلم و حیطه فعالیتم رسانه است ،

می گوییم آقای سحر خیز شما همان گونه که در اول این نوشته عنوان شد هدف برادر را از یاد برده ای و خون پاک آن شهید را پایمال نموده ای لااقل به حرمت قلم خبرنگار احترام بگذار و اگر قسم خبرنگاری یادت رفته حداقل از امام حسین (ع) یاد بگیر می گوید "اگر دین نداری لااقل آزاد مرد باش" و توبه کن وبه خدمت به مردم و نظام که از اصول اولیه خبرنگاری است فکر کن  .

 

 

                                     کمپین حمایت از رهبری

                                         جمعی از خبرنگاران آزاد مستقل ایران

 

 

|+| نوشته شده توسط بیست و سی در چهارشنبه سی ام تیر 1389 و ساعت 23:50 |  نظر بدهید
در ادامه ترور 1500 دانشمند عراقی از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانشجوی مبتکر فرمول جدید غنی‌سازی او
 یک دانشجوی عراقی که فرمولی جدید برای غنی‌سازی اورانیوم برای اهداف صلح‌آمیز اختراع کرده بود، به دست افراد ناشناس ترور شد.

 


  به نقل از خبرگزاری ملف پرس عراق، افراد مسلح ناشناس یک جوان دانشجو را در منطقه بغداد الجدیده ترور کردند که نابغه رشته فیزیک هسته‌ای بود.

یک منبع امنیتی دیروز گزارش داد که جوان ترور شده که بلافاصله بعد از این حادثه جان سپرد، یکی از دانشجویان رشته علوم هسته‌ای در دانشگاه بغداد بوده است.

این منبع تاکید کرد که این جوان دانشجو موفق شده بود تا با پی بردن به برخی خفایای علم فیزیک هسته‌ای فرمولی جدید را در زمینه غنی‌سازی اورانیوم برای اهداف صلح‌آمیز ابتکار کند.
وی همچنین برخی موارد استفاده و مهار و کنترل تشعشعات هسته‌ای را نیز اختراع کرده بود.
ملف پرس با اعلام این خبر افزود که این اولین باری است که عراق شاهد ترور یکی از دانشجویان فیزیک هسته‌ای بوده است که نشان می‌دهد احتمال فعالیت‌های جاسوسی از سوی کشورهای خارجی در این زمینه و استراتژی بسیار دقیق آن‌ها وجود دارد.
فاضل الجنابی رئیس سازمان انرژی اتمی سابق عراق پیش از این از ترور هزار و 500 دانشمند عراقی به دست عوامل آمریکا و اسرائیل پرده برداشته بود.
وی گفت: پس از اشغال عراق دغدغه اصلی اسرائیل و اشغالگران آمریکا تخریب تجهیزات و مراکز هسته‌ای و کشتار و قلع و قمع دانشمندان متخصص در زمینه هسته‌ای بود و در این چارچوب آنها 1500 دانشمند عراقی را ترور کرده‌اند.
الجنابی با اشاره به توطئه اسرائیل در نابودی مراکز و نخبگان هسته‌ای عراق گفت: این رژیم از سالها پیش از اشغال ترور دانشمندان هسته‌ای عراق را آغاز کرده بود و همواره از طریق رسانه‌ها اعلام می‌کرد اجازه نخواهد داد عراق برنامه هسته‌ای داشته باشد و اولین بار 3 دانشمند عراقی را در اروپا ترور کرد.
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 و ساعت 14:18 |  نظر بدهید
به منظور تشدید فعالیت ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران گزارش جدید سیا درباره برنامه هسته ای ایر
 گزارش جدید سیا درباره برنامه هسته ای ایران به منظور تشدید فعالیت ها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای به زودی منتشر می شود.
به نقل از بولتن رسانه های بیگانه سازمان صدا و سیما، برآوردهای اطلاعاتی آمریکا درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران در سال های اخیر(2005 و 2007 میلادی) مبنایی برای قضاوت درباره این موضوع والبته طرح‌ریزیِ چگونگی برخورد با آن بوده است. به‌ این معنا که سازمان های اطلاعاتی آمریکا هر از چندگاهی با انتشار مطالبی تبلیغی و سیاسی درباره پیشرفت‌ های هسته‌ای ایران و آنچه تلاش تهران برای دستیابی به توان ساخت هسته ای ادعا می شود، مسیر و راهکار مقابله با این موضوع را ترسیم می کند.
نکته قابل توجه آنکه "نقطه مشترک " در این مطالب "ارایه زمانی چند ساله به عنوان فرصت دستیابی ایران به سلاح هسته ای! " است نکته ای که به نظر می رسد به نوعی هدف از آن تبلیغ گزاره "فرصت برای برخورد با سیاست هسته ای ایران وجود دارد " می باشد.
محافل رسانه‌‌ای وسیاسی آمریکا از این منظر به نوعی می ‌کوشند زمینه را برای تشدید تحریم ها و به عبارت دیگر "القای ضرورت همسویی‌های بین‌المللی ومنطقه ای برای کارآمدسازی گزینه تحریم علیه ایران " برای "ممانعت از به کارگیری گزینه نظامی و حمله احتمالی آمریکا یا رژیم صهیونیستی در این باره " تبلیغ نمایند. از این منظر بوده که گزارش می‌شود: "هدف آن (چنین گزارش هایی) می‌تواند همانا حذف گزینه نظامی باشد. چنین برداشتی می‌تواند در جهت سیاست فعلی دولت باراک اوباما ‌درقبال تهران باشد که بر تحریم های توافق شده بین‌المللی تاکید می‌کند و تنها راه دوری گزیدن از گزینه نظامی است! " همانطور که به زعم بیگانه "چنین گزارشی در آخرین سال ریاست جمهوری جرج بوش منتشر شد برای اینکه گزینه نظامی علیه ایران را منتفی سازد! ".
به نظر می‌ رسد هدف ‌نهایی جامعه اطلاعاتی آمریکا از انتشار و ارایه چنین برآوردهایی "فرصت‌سازی به امید تاثیرگذاری تحریم ‌ها " برسیاست هسته‌ ای ایران است؛ براین اساس می ‌توان گفت که برآورد اطلاعاتی اخیر، به نوعی تمدید برآوردهای اطلاعاتی قبلی است؛ یعنی تعویق ادعای زمان دستیابی ایران به سلاح هسته ای! با این استدلال که زمان برای جلوگیری از این روند از طریق تحریم‌ها وجود دارد.


ادامه مطلب
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 و ساعت 13:38 |  نظر بدهید
تجمع کارکنانی که نمی خوان خانه و کاشانه اشان را ترک کنند

صبح امروز تعدادی از کارکنان و کارمندان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جلوی درب مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این افراد در آنچه اعتراض به انتقال ضرب‌الاجلی به شیراز می‌نامیدند، جلوی درب مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

|+| نوشته شده توسط بیست و سی در سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 و ساعت 11:17 |  نظر بدهید
روزبه بمانی؛ دستگیری‌اش را تکذیب کرد؛ هرگز بازداشت نشده‌ام

بمانی که موضوع دستگیری خود را تکذیب می‌کند، گفت: عده‌ای سعی می‌کنند با دامن زدن به شایعات باطل، به مقاصد نامعلوم خود برسند و در این میان سناریوهای جالبی از دستگیری من ساخته و پرداخته کرده و در فضاهای مجازی منتشر می‌کنند.


روزبه بمانی(شاعر و ترانه‌سرا) ، ضمن رد تمامی شایعات مبنی بر دستگیری‌اش، آن را سناریویی ازسوی برخی افراد عنوان کرده و تاکید کرد: عده‌ای با دامن زدن به شایعات باطل؛ قصد دارند به مقاصد نامعلوم خود برسند.
بمانی افزود: مدتی است از گوشه و کنار خبرهای کذبی به گوش می‌رسد که غرض و هدف اصلی منابع این اخبار برای من روشن نیست. به‌عنوان مثال شخصی روی یک سایت؛ مطلبی درج کرده و طی آن با صراحت لهجه آورده است که خبر دستگیری من را از خواهرم شنیده. این درحالی است که من اصلا خواهر ندارم.
این ترانه‌سرا ادامه داد: در سایت دیگری گفته‌اند؛ من درحالیکه قصد خروج از ایران را داشته‌ام، دقیقا وقتی مشغول خداحافظی از دوستان و آشنایان خود بوده‌ام، توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده‌ام.
وی درباره افرادی که چنین شایعاتی را می‌سازند، اظهار داشت: ظاهرا این افراد ضمن ابراز تاسف و نگرانی؛ این اکاذیب را دامن می‌زنند اما فکر می‌کنم انگیزه اصلی آنان این است که چرا من را دستگیر نمی‌کنند نه اینکه چرا من را دستگیر کرده‌اند؟
بمانی درباره هویت این اشخاص گفت: منبع شایعه، همانطور که از این واژه برمی‌آید، ‌مشخص نیست اما حدس می‌زنم غالب این جریان‌های ساختگی ازسوی همکاران ترانه‌سرای من یا فعالان در حوزه موزیک صادر می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه مدتی است تب چنین شایعاتی در کشور بالا گرفته است و در این میان افرادی وجود دارند که درصدد استفاده یا سوء‌استفاده از این موج کاذب هستند. به هر حال بنده تمام داستان‌هایی که درباره من نقل می‌شود را موکدا و از ریشه انکار کرده و اعلام می‌کنم؛ من خطایی نکرده‌ام که بازداشت شوم.
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 و ساعت 11:4 |  نظر بدهید
پسرانی که دنبال شوهر می گردند .
Click on people's faces in the photo to tag them.
Mehdi will be asked to approve all tags before others can see them.
این ها به خبردار شدن از رویه جدید حامیانشان در آمریکا که عمدتا دو جنسه ها و همجنس بازان هستند و به دنبال انتشار عکس و مجید توکلی و باطبی که بدجوری به دنبال نیاز خود بودند .
این گروه نیز با این عکس نشان دادند که از غافله عقب نیفتاده اند و در خواست خود را علنی کرده اند .
ببینید این نفر اول را با آن چشمان چپش چه نازی دارد . شما در قسمت نظرات به کمک اینان بیایید.

|+| نوشته شده توسط بیست و سی در سه شنبه بیست و نهم تیر 1389 و ساعت 11:2 |  نظر بدهید
تلویزیون اینترنتی میر حسین موسوی راه اندازی می شود

این سایت که مقدمه ایست برای ورود به تلویزیون اینترنتی میرحسین با یک دموی غم انگیز شروع شده و در قسمت پائین صفحه اصلی تعدادی از سایتهای حامی جریان فتنه از قبیل توئیتر ، فیس بوک ، جرس ، بالاترین و . . . دیده می شود .
 قرار است تا تلویزیون اینترنتی میرحسین موسوی ، کاندیدای فتنه گر انتخابات ریاست جمهوری که علاقه بسیاری به رسانه دارد با نام جالب  "رسانه تصویری راه سبز امید"  راه اندازی شود.
در حالی که اعضای سرشناس جریان فتنه گر در مصاحبه ها ، مقالات و سخنرانیهای خود به صورت کاملا علنی شکست و انحلال جریان فتنه را بارها اعتراف کرده اند در بخشی از تبلیغات جالب این تلویزیون اینترنتی آورده شده است : گسترش آگاهی ها ، استراتژی اصلی جنبش سبز! است مهم آنست که در چهارچوب هر شهروند، یک رسانه، هر علاقمند به جنبش سبز، راهی برای گسترش این آگاهی و تعمیق آن در میان همه اقشار و بویژه در اقشار مستضعف جامعه پیدا کند.
 
به گزارش صراط این سایت که مقدمه ایست برای ورود به تلویزیون اینترنتی میرحسین با یک دموی غم انگیز شروع شده  و در قسمت پائین صفحه اصلی تعدادی از سایتهای حامی جریان فتنه از قبیل توئیتر ، فیس بوک ، جرس ، بالاترین و . . . دیده می شود .
از نکات جالب این صفحه ی ورودی به تلویزیون ! قرار گرفتن سایت آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار سایت کلمه متعلق به میرحسین موسوی ، و سایتهای خاتمی و کروبی است .
 
در توضیحات دست اندرکاران این رسانه اینترنتی متعلق به مخالفین نظام آمده است : " تلویزیون میرحسین حاصل تلاش چند ماهه جمعی از متخصصین و ایرانیان وطن پرست! خارج از کشور می باشد که دل در گرو اصلاحات در چهارچوب جنبش سبز مردمی ایران دارند. هدف از تأسیس تلویزیون اینترنتی میرحسین همانا گسترش آگاهی ها در قالب شعار هر شهروند یک رسانه است، شهروندانی که در طول سال گذشته با ساده ترین ابزارهای غیرحرفه ای ، تاثیرگذارترین تصاویر را در حافظه وجدان بشری ثبت نمودند. - حمله به پایگاه بسیج ، قتل مادر و دختر در مهدکودک و آتش زدن اموال عمومی -مهمترین ویژگی تلویزیون میرحسین ، مردمی بودن آن به معنای واقعی کلمه است"
البته پیش از این هم گردانندگان سایت های حامی موسوی که وابستگی شان به سازمان سیا اثبات شده بود ادعای مردمی بودن این سایت ها را داشتند .
لازم به ذکر است صفحه اصلی این سایت اینترنتی هنوز از دسترس مخاطبان خارج نشده و این کاندیدای متوهم فتنه گر که پس از انتخابات تا کنون رسانه های آمریکایی بسیاری را در اختیار داشته و بیانیه ها و صحبتهایش را با هواداران خود از طریق ماهواره ها انجام می داد اینک به بهانه نداشتن رسانه دست به این کار زده است .
 
 
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389 و ساعت 17:39 |  نظر بدهید
موساد: مجاهدین خلق شریک استراتژیک ماست

ما نیروهای کرد معارض عراقی را در اسرائیل و کردستان آموزش داده ایم و برخی از آموزش های ما به این افراد نیز در پادگان سازمان مجاهدین (منافقین) صورت گرفته است.
رئیس دفتر سازمان جاسوسی موساد در کردستان عراق هم به ارتباط بین رژیم صهیونیستی و گروهک منافقین اعتراف کرد.
هر چند منافقین تاکنون ارتباط های گسترده ای با رژیم اشغالگر قدس داشته اند اما همواره به دلیل حساسیت عمومی مردم نسبت به این رژیم، تلاش کرده اند از رسانه ای شدن و پرداختن به ابعاد دیدارهای خود با مقامات اطلاعاتی رژیم صهیونیستی پرهیز کنند.
با این حال بعد از افشاگری های رسانه ای فراوان بالاخره «الیعیزر تسفریر»، رئیس دفتر سازمان جاسوسی موساد در کردستان عراق در گفت وگو با رادیو ارتش این رژیم دست هم پیمانان خود را رو کرد و گفت: ما نیروهای کرد معارض عراقی را در اسرائیل و کردستان آموزش داده ایم و برخی از آموزش های ما به این افراد نیز در پادگان سازمان مجاهدین (منافقین) صورت گرفته است. این به آن دلیل است که مجاهدین خلق همواره شریک راهبردی اسرائیل بوده است.
البته دیدار مریم رجوی با جدعون مائیر سفیر رژیم صهیونیستی درایتالیا در جریان سفرش به رم، حمایت وی از افسانه هولوکاست، پوشش و حمایت ماهواره ای اسرائیل برای پخش برنامه های تلویزیونی منافقین، ارتباط رسانه ای میان منافقین و اسرائیل که با در اختیار گذاشتن اطلاعات جاسوسی هسته ای ایران توسط اسرائیل و رسانه ای کردن آن توسط منافقین که همچنان ادامه دارد و مسائلی از این دست، از جمله موارد شاخص ارتباط میان این گروهک و رژیم اسرائیل است که بارها در رسانه های گروهی به آن اشاره شده اما واکنش منافقین در این خصوص تکذیب بوده و مسئولان اسرائیلی نیز ترجیح می دادند در مقابل انتشار این اخبار سکوت کنند ولی این بار بالاخره مقام امنیتی رژیم صهیونیستی سکوت را شکست و از ارتباط نزدیک موساد با منافقین پرده برداشت.
گفتنی است که در سال 58 رادیو بغداد در یک تفسیر خبری از سازمان منافقین تجلیل و تقدیر کرده بود که این اقدام دولت عراق با واکنش شدید منافقین روبرو شد و تیتر اول نشریه مجاهد- ارگان منافقین- به انکار این ارتباط اختصاص یافت که در آن صدام را دیکتاتوری بی رحم و خونریز نامیده بودند، اما دو سال بعد رسماً به عراق نقل مکان کرده و به عنوان بخشی از ابواب جمعی ارتش عراق در خدمت صدام قرار گرفتند.
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389 و ساعت 17:37 |  نظر بدهید
حمایت دولت انگلستان از توپخانه رسانه ای اصلاح طلبان

تجلیل استعمارگران از این مطبوعات که با توجه به مشی ضدانقلابی آنها بی شک نشانگر همگامی و هماهنگی آشکار رسانه های داخلی و خارجی حامی جریان جهانی استعمار فرانو می باشد، خبر از بی کفایتی یا خیانت بخشی از مسئولینی می دهد که در برابر نفوذ داخلی استعمارگران سکوت و بی تفاوتی اختیار کرده اند.
شبکه تلویزیونی دولت بریتانیا به تجلیل از تعدادی از رسانه های غرب گرای منتشره در تهران پرداخت.
 "مسعود بهنود" (روزنامه نگار سلطنت طلبی که هم اکنون در استخدام دولت استعمارگر انگلستان است) در برنامه هفتگی خود در بی بی سی فارسی، ضمن معرفی تعدادی از نشریات داخلی ایران به تجلیل از آنها پرداخت.

بی بی سی ابتدا با استناد به خبرهای روزنامه سکولار "شرق" به معرفی آن پرداخت و در ادامه به رپرتاژ آگهی نشریه "توسعه و صنعت" به مدیر مسئولی "اسحاق جهانگیری" اقدام کرد و این ماهنامه را یک ماهنامه تخصصی و فراجناحی معرفی نمود.

کارشناس بی بی سی سپس با معرفی ماهنامه "آئین" به مدیرمسئولی "محمدرضاخاتمی" آن را ماهنامه ای خوب با مطالب خواندنی توصیف کرد.

این سلطنت طلب فراری در ادامه با در دست گرفتن یک نسخه از ماهنامه "فیلم" این نشریه سینمایی که از 28 سال پیش تاکنون ارگان جریان سینمایی سکولار بوده است را با عباراتی چون: «ما خوانندگان اساسی "فیلم" هستیم... این نشریه دارای همتی بالا و تولرانسی مثال زدنی و میانه رو و متعادل و خوب و خواندنی و... است» مورد تفقد قرار داد.

گفتنی است تجلیل استعمارگران از نشریات فوف که با توجه به مشی ضدانقلابی این نشریات بی شک نشانگر همگامی و هماهنگی آشکار رسانه های داخلی و خارجی حامی جریان جهانی استعمار فرانو می باشد، نشانگر خیانت بخشی از مسئولینی است که در برابر نفوذ داخلی استعمارگران سکوت و بی تفاوتی اختیار کرده اند.
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389 و ساعت 17:36 |  نظر بدهید
خاتمی خطاب به میر حسین: تو تنها به نگارش بیانیه‌های تند می‌پردازی

باید به سمت برنامه ریزی بیشتر حرکت کنیم . این موضوع یکی از مباحث انتقادی درباره عملکرد شما در جلسات دوره‌ای شده است/شما باید بپذیرید که هزینه تندروی‌های شما و خانم رهنورد را باید بدهیم و این نکته آسیب‌پذیری ما را بیشتر کرده است
سید محمد خاتمی و میر حسین موسوی به تازگی با یکدیگر دیدار کرده و به بررسی وضعیت کنونی جریان اصلاحات و جریان موسوم به جنبش سبز پرداختند.
در این دیدار پیرامون برخی مواضع تند زهرا رهنورد بین این دو بحث و تبادل نظر صورت گرفته که در انتها به بحث و اختلاف کشیده شد.

میر حسین طبق معمول نسبت به عملکرد خاتمی انتقاد کرده و خواستار فعالیت بیشتر وی در راستای اهداف فتنه شده بود .

موسوی به خاتمی گفت: ".... وقتی شما کنارکشیدید اختلافات هم زیاد شده است.باید در متن ماجرا باشید ...."

اما در مقابل خاتمی در پاسخ به انتقادات موسوی نیز در این دیدار با انتقاد از برخی مواضع ، به وی خاطرنشان کرد".... شما تنها به نگارش بیانیه‌های تند می‌پردازی و تمام ذهن خود را معطوف این نکته کرده‌ای......باید به سمت برنامه ریزی بیشتر حرکت کنیم . این موضوع یکی از مباحث انتقادی درباره عملکرد شما در جلسات دوره‌ای شده است......شما باید بپذیرید که هزینه تندروی‌های شما و خانم رهنورد را باید بدهیم و این نکته آسیب‌پذیری ما را بیشتر کرده است...."

رفتار شتابزده موسوی پس از انتخابات و تلاش وی در همراهی با جریان‌های ضد انقلاب و سلطنت‌طلب سرخوردگی جریان ناکام اصلاحات را به دنبال داشته است و بسیاری از سران این جریان موسوی را عامل طرد کامل خود از صحنه سیاسی ایران معرفی می‌کنند. موسوی به تازگی برای یافتن منفذی برای ادامه حیات سیاسی دیدارهای خود را گسترش داده است .

درحال حاضر این خاتمی است که رهبری جریان موسوم به سبز را به دست گرفته است.موسوی و کروبی مجبور شدند رهبری خاتمی را به دلیل میانه روی و طرفداران بیشتر بپذیرند.خاتمی توانست در چند ماه گذشته موسوی و کروبی را مجاب کند که مخالفت با نظام نباید از طریق دعوت به خیابانها انجام شود.
|+| نوشته شده توسط بیست و سی در دوشنبه بیست و هشتم تیر 1389 و ساعت 17:34 |  نظر بدهید
از نظر ایشان من جاسوس و منافق هستم
از نظر ایشان من جاسوس و منافق هستم
پیش از این ایشان کسانی را از قبیل سروش ، کدیور ، بشیریه ، اکبر گنجی ، مهاجرانی ، سیامک پورزند ، محسن سازگارا و ... را در حالی متهم به جاسوسی کرده بود که به عنوان رجال سیاسی شناخته شده در کشور مشهور بودند و بعد ها مشخص شد دقیقا به هدف زده و در حال حاضر وابسته بودن این افراد به سرویسهای جاسوسی امریکا و انگلیس بر همگان مشخص شده است .
  اسفندیار رحیم مشائی اخیرا در دیداری غیر خصوصی ضمن پیش بینی از اتفاقات آینده کشور نکاتی را پیرامون جاسوس و عضو کودتای مخملی بودنش بیان کرد .
مشائی پیرامون مطالبی که مدیرمسئول روزنامه کیهان پیرامون وی نوشته است گفت : از نظر ایشان من جاسوس و منافق و عضو کودتای مخملی هستم.
به گزارش صراط هر چند که ت
/ 0 نظر / 45 بازدید